12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ ۱۴:۳۹:۳۹
کد مطلب:  1021697
طی پیامی از سوی وزارت آموزش و پرورش:
از اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان درپی برگزاری موفقیت آمیزاولین جشنواره دستاوردهای کانونهای فرهنگی تربیتی، تقدیر شد

وزارت آموزش و پرورش از اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان درپی برگزاری موفقیت آمیزاولین جشنواره دستاوردهای کانونهای فرهنگی تربیتی، تقدیر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، درپی برگزاری موفقیت آمیزاولین جشنواره دستاوردهای کانونهای فرهنگی تربیتی استان، علی رمضانی مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش با صدور پیامی از اداره کل آموزش و پرورش استان و برگزار کنندگان این جشنواره در معاونت پرورشی و فرهنگی تقدیر و تشکر کرد.

 

در متن این پیام آمده است:

ضمن آرزوی توفیق روز افزون، بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را در برپایی هر چه باشکوه تر اولین جشنواره استانی دستاورد های کانون های فرهنگی و هنری که در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و با هدف مهارت آموزی و توانمند سازی دانش آموزان برنامه ریزی و اجرا گردید اعلام می نمایم.

امید است با حمایت های اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ، شاهد توسعه و تقویت کانون های فرهنگی، هنری، مهارتی، و ... به دانش آموزان عزیز باشیم.

 

لازم به ذکر است این جشنواره به همت اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی ، کانون فرهنگی و تربیتی سهروردی با شرکت 18 کانون های فرهنگی تربیتی استان از 18 الی 24 آذرماه در بخش های کارگاه ، نمایشگاه ، انجمن و فروشگاه در محل کانون فرهنگی تربیتی سهروردی زنجان برگزار شد.

 

به اشتراک بگذارید :