12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ ۰۹:۱۸:۰۲
کد مطلب:  1020907
معاون سواد آموزی استان در دیدار با امام جمعه زنجان به مناسبت هفته سواد آموزی:
برنامه " شتاب بخشی " در امر سواد آموزی به اجرا در می آید

معاون سواد آموزی استان زنجان در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان گفت : برنامه " شتاب بخشی " در امر سواد آموزی با طرح در شورای پشتیبانی و کار جهادی به اجرا در می آید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، فرحناز فتحی معاون سواد آموزی اداره کل در سخنانی ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس نهضت سواد آموزی توسط رهبر کبیر انقلاب با اشاره به دغدغه ها و تاکیدات مقام معظم رهبری و نیز نگاه واسع نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان در خصوص اهمیت سواد و ریشه کنی بی سوادی اظهار داشت: با یاری و حمایت همه مسئولین علی الخصوص ائمه جمعه و جماعات یقینا گام های مهمی در زمینه سواد آموزی بر خواهیم داشت.

وی با تشریح وضعیت سواد آموزی استان زنجان در قبل و بعد از انقلاب افزود: توسعه یک ملت مدیون سواد آن ملت است و هرگاه سواد و آگاهی در جامعه ای پیشرو بوده است، توسعه و پیشرفت، آن جامعه را شاهد بوده ایم.

معاون سواد آموزی استان یکی از برنامه های مهم این حوزه را برنامه "شتاب بخشی" عنوان نمود و ابراز داشت: رویکرد ما صرفا آموزش سواد نیست بلکه یاددهی مهارتهای مختلف مانند حقوق شهروندی، تثبیت و تحکیم سوادآموزی، برگزاری دوره های کتابخوانی، انشا نویسی و... جزو برنامه ها و طرح های این حوزه است که انشاالله با کار جهادی و کمک همه دست اندرکاران محقق خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :