2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ ۲۱:۰۸:۰۰
کد مطلب:  1020620
سرپرست معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری مراسم تجلیل از منتخبین طرح جابربن حیان در دماوند

مراسم تجلیل از منتخبین علمی پژوهشی دانش‌آموزان دوره ابتدایی طرح جابربن حیان با حضورسرپرست معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در دماوند برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، زینالی سرپرست معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  در این باره گفت: جشنواره جابربن حیان فرصت و بستر مناسبی است که دانش آموزان می توانند با کوشش برای رسیدن به روش‌های اصولی یادگیری، پژوهش و تحقیق به کسب دانش و مهارت در سطح عالی برسند.

وی اجرای طرح های جابربن حیان را سنگ بنای پژوهش در مقطع ابتدایی دانست و افزود: گزارشات و مستندات نشان می دهد که در پرورش روحیه پژوهشگری در بین دانش آموزان گام های خوب و مؤثری برداشته شده است.

زینالی با تاکید بر اینکه جشنواره جابربن حیان علاوه بر پرورش روحیه پژوهشگری، رقابت سالمی را در بین دانش آموزان ایجاد می کند ، تصریح کرد: تمام تلاش حوزه ی ابتدایی در اجرای این طرح این است که استعداد ها و توانایی دانش آموزان ابتدایی شناسایی و یادگیری مادام العمر، جایگزین رویکرد های سنتی شود.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم از 40 دانش آموز برتر این جشنواره به همراه تعدادی از کارشناسان، مدیران و راهبران طرح جابربن حیان تقدیر شد.

 

به اشتراک بگذارید :