4 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ ۱۷:۲۸:۱۹
کد مطلب:  1020570
حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای قرائتی در مراسم تجدید میثاق با آرمانهای امام (ره) و رهبرمعظم (مدظله العالی)
امتیاز سوادآموزی کشورما با دیگر کشورها این است که سواد آموزی ما همراه با نماز آموزی همراه با قرآن آموز ی، همراه بایادگیری حرام و حلال می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای قرائتی در چهلمین سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی که در مرقد مطهر امام خمینی (ره) برگزار گردید حضور یافت و گفت: مرگ برای همه هست حتی پیامبر و باید عمر به غفلت حرام نشود. 50% بی سواد به 8% بی سواد رسیده است و این نشان می دهد در عمر حرام نشده است ، خدایا هر چه نعمت های شما را روی غفلت حرام نشده، ببخش و بیامرز.

به گزارش روابط عمومی نهضت سوادآموزی حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای قرائتی در چهلمین سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی که در مرقد مطهر امام  خمینی (ره) برگزار گردید حضور یافت و گفت: مرگ برای همه هست حتی پیامبر و باید عمر به غفلت  حرام نشود. 50% بی سواد به 8% بی سواد رسیده است و این نشان می دهد در عمر حرام نشده است ، خدایا هر چه نعمت  های شما را روی غفلت حرام نشده، ببخش و بیامرز.

آیا نهضت سواد آموزی مال سوادآموزی است نه خیر ؟ مال پیامبر هم است و خداوند در قرآن می فرماید وَقُلْ رَبِّ زِدْنِی عِلْمًا، پیامبر توهم که پیامبر هستی فارغ التحصیل نیستی وامام صادق (ع)اگر هر روز علم ما زیاد نشود، به روغن سوزی می اقتیم .حضرت  رسول (ص): اگر هر شب به علم من زیاد نشود آن روز برای من مبارک نیست .

امام خمینی (ره) کتابهایش بیشتر از 200 تا نشد ولی دنیا را تکان داد چون علم مفید وکاربردی بود و ما باید علم همراه با مهارت داشته باشیم تا مفید باشد اگر مفید  نبود 6 مشکل  می آورد .

یکی سواد داره هنر نداره یا مهارت نداره شغل نداره ، شغل نیست  پول نیست،  پول نیست ازدواج نیست ،ازدواج نیست بچه نیست ، بچه نیست مسکن نیست .

سیصدو پنجاه اعوذ درکامپیوتر است یکی از این خبیث ها، علم بی فایده است،  علم مفید نصبی وصل به خدا و مصداق سوره علق می باشد.

سواد آموزی در کشورهای  دیگران اقْرَأْ  است ولی بِاسْمِ رَبِّ نیست ،هواپیما می سازد برای بمباران، مهم این است سواد کجا صرف میشود.

مشکل دنیا درتعلیم وتربیت چیست؟  علم است تزکیه نیست. علم رشد می کند و اگر رابطه شما با دیگران بهتر شده علم شما مبارک است، علم بی تزکیه مثل سوزن بی نخ است . مصاداق علم  حضرت امام (ره) که آخر عمر با حوله اثر اشک هایش را پاک می کرد .

امتیاز سوادآموزی کشورما با دیگر کشورها این است که سواد آموزی ما همراه با نماز آموزی همراه با قرآن آموز ی، همراه بایادگیری حرام و حلال می باشد.

به اشتراک بگذارید :