26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ ۱۱:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1020045
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران
تا کنون 21 هزار و 788 جلد کتاب چهارمین جشنواره دانایی- توانایی در مدارس توزیع شده است

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از درخواست 21 هزار و 788 جلد کتاب در مرحله آموزشگاهی در چهارمین جشنواره دانایی- توانایی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سیدمجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: درراستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش و به منظور آشنایی بیشتر دانش‌آموزان با کتاب‌های مناسب و خواندنی و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، چهارمین جشنواره کتاب خوانی « دانایی- توانایی» که یکی از رشته‌های سی و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری "فردا"  می‌باشد، از ابتدای سال تحصیلی آغازشده است.

هاشمی افزود: با توجه به اینکه شیوه اجرای چهارمین جشنواره دانایی و توانایی به صورت فرایندی است و درچهار مرحله مدرسه، منطقه، استان و کشوری (کتاب‌پژوهی) برگزار می‌شود،  در مرحله آموزشگاهی دانش‌آموزان سراسر استان متقاضی دریافت 21 هزار و 788 جلد کتاب با عناوین مختلف بودند.

وی گفت: انتظار می‌رود رؤسای محترم ادارات، معاونین محترم پرورشی و تربیت بدنی، همانند سه دوره  گذشته، جهت اجرای مطلوب این حرکت فرهنگی و آینده ساز، نهایت تلاش خود را مبذول نموده تا همه با هم سهمی در دانایی فرزندان این مرز و بوم داشته باشیم.

به اشتراک بگذارید :