8 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ ۱۲:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1018983
تجلیل از برگزیدگان اجلاس سیزدهم ستاد همکاریها

در آیین اختتامیه سیزدهمین اجلاس همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش از کمیته های برتر استانی ونیز اعضای قطب های 5گانه تجلیل بعمل آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد همکاریها، در این مراسم از معاونان فرهنگی و پرورشی ادارات کل استان های؛ استان قم به عنوان کمیته برتر قطب یک کشوری، خراسان شمالی به عنوان کمیته برتر قطب دو کشوری، استان کهگیلویه به عنوان کمیته برتر قطب سه کشوری، استان کردستان به عنوان کمیته برتر قطب 4 کشوری و نیز استان چهارمحال و بختیاری به عنوان کمیته برتر قطب 5 کشوری در سال تحصیلی 97-98 مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین در بخش ارزیابی از تحقق برنامه های ابلاغی ستاد همکاریها در سال 97-98 دبیر قطب 5 کشوری ستاد همکاریها از علی سرداری به عنوان دبیر قطب 5 و معاون فرهنگی تربیتی قطب 5 و همچنین حجت الاسلام والمسلمین کلانتری معاون فرهنگی و پرورشی استان ایلام تجلیل به عمل آمد.

در بخش تجلیل از اعضای برتر کمیته همکاریها، حجت الاسلام و المسلمین موسوی اصفهانی، مدیر حوزه علمیه استان همدان و سرکار خانم سیده نفیسه حسینی واعظ مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان به عنوان برترین عضو حوزوی کمیته همکاریها تجلیل شدند.

لازم به ذکر است به پاس سالها زحمات و تلاش های حجت الاسلام و المسلمین سیدمجتبی ملکی دبیر سابق ستاد همکاریها، از وی با حضور معاونین حوزه های علمیه برادران و خواهران تقدیر بعمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :