2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ ۱۲:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1016182
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان استان:
نظارت بر عملکرد سرویس مدارس حق اولیا  است

جلسه کارگروه ماده 18 سرویس حمل و نقل دانش آموزی استان  برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  کوروش رومیانی رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل ضمن تاکید بر اهمیت  نظارت و رسیدگی به سرویس ایاب و ذهاب مدارس گفت: با توجه به شرایط خاص استان ،  باید کارگروه ماده 18 در راستای تحقق آیین نامه اجرایی حمل ونقل دانش آموزی مدارس به صورت جدی تر فعالیت خود را انجام داده و جلسات  این کارگروه به منظور نظارت دقیق بر سرویس دانش آموزی هر ماه یکبار تشکیل گردد. وی افزود : نظارت بر عملکرد سرویس دانش آموزی حق اولیا است .

بنا بر این گزارش رومیانی گفت: پایش ناوگان دانش آموزی تحت عنوان سامانه سپند یک ضرورت اجتناب ناپذیر در راستای ارتقای امنیت خاطر والدین و دانش آموزان است. وی خاطر نشان کرد باید در جهت رفع مشکلات و چالش های سامانه نیز گامهای موثری برداشت.

در این  نشست  رضا روستائی مدیرحراست اداره کل نیز با تاکید بر لزوم تعیین نقش آموزش و پرورش و سایر ادارات ونهادها درموضوع سرویس حمل و نقل دانش آموزان گفت :   در اجرای مطلوب این طرح   ، نظارت دقیق بر سرویس ها و ارتباط موثر با پلیس راهور از موضوعات مهم و قابل توجه است .

گفتنی است در این نشست مواردی از قبیل طرح سرویس مدارس و مشکلات به وجود آمده  پس از اصلاح قیمت بنزین ، مسائل حقوقی، قرارداد با شرکت های مجری و جلوگیری از افزایش نرخ سرویس حمل و نقل دانش آموزان با توجه به افزایش قیمت بنزین مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت  .

به اشتراک بگذارید :