15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ ۰۸:۳۵:۵۶
کد مطلب:  1015838
مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی خبر داد:
تمدید مهلت ثبت‌نام در بیستمین فراخوان ملی پرسش مهر

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش پرورش از تمدید مهلت ثبت‌نام در بیستمین فراخوان ملی پرسش مهر تا 12 دی‌ماه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، علی رمضانی با اشاره به تمدید مهلت ثبت‌نام در بیستمین فراخوان ملی پرسش مهر، اظهار کرد: با توجه به تعطیلی مدارس در برخی از شهرها به علت آلودگی هوا و همچنین درخواست استان‌ها و به‌منظور فراهم کردن شرایط و زمان مناسب برای خلق آثار ارزشمندتر، زمان ثبت‌نام دانش آموزان و معلمان تا پایان روز پنج‌شنبه 12 دی‌ماه سال جاری تمدیدشده است.

وی افزود: انتظار می‌رود اطلاع‌رسانی به شکل مطلوب برای دانش آموزان و معلمان هنرمند سراسر کشور توسط ادارات کل استان‌ها انجام شود.

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی خاطرنشان کرد: ثبت‌نام در این فراخوان از طریق سامانه همگام انجام می‌شود و دانش آموزان و معلمان می‌توانند با مراجعه به سامانه همگام به نشانی hamgam.medu.ir برای ثبت‌نام در این فراخوان اقدام کنند.

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش پرورش بابیان اینکه موضوع بیستمین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری «مدرسه شاد دلپذیر و پرنشاط» است، گفت:  دانش آموزان سراسر کشور  در 20 رشته و گرایش مختلف و فرهنگیان نیز در 16 رشته و گرایش می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.

 

به اشتراک بگذارید :