3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ ۰۸:۲۷:۲۸
کد مطلب:  1014525
سرپرست معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
همایش تجلیل از مدیران مقطع ابتدایی برگزار شد

همایش تجلیل از مدیران مقطع ابتدایی پاکدشت با حضور سرپرست معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار گردید.

ه گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان ای استان تهران، زینالی سرپرست معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در تشریح این خبر گفت:در راستای فعالیت های آموزشی پرورشی و با هدف گرامی داشت از تلاش و کوشش مدیران و راهبران  برتر مقطع ابتدایی، همایش تجلیل از مدیران برتر ابتدایی به همت اداره آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت در کانون شهدای فرهنگیان برگزار شد.

 

وی ،جایگاه معلم را بسیار رفیع دانست و اظهار داشت: برای امر خطیر معلمی حتما باید اشخاص از اصالت معلمی برخوردار باشند و هر کسی را نمی‌شود در این جایگاه قرار داد.

زینالی با اشاره به آموزش و پرورش سالم ترین و مقبول ترین نهاد در بین جامعه به شمار می رود، تاکید کرد:جایگاه معلمی بسیار خاص و ویژهاست و این قشر مهم ترین نقش را در جامعه و تربیت دانش آموزان ایفا میکنند.

این مقام مسئولبا تاکید بر اینکه جایگاه تعلیم و تربیت اختصاص به معلمان دارد ، تصریح کرد: باید این جایگاه را بدرستی بشناسیم و قداست آن را مورد توجه قرار دهیم چون در آن معلمان، اعتماد به نفس، احساس مسئولیت، ایثار، گذشت، تدین و کرامت انسانی  را به آینده سازان می آموزند.

زینالی ادامه داد: آینده کشور اگر بخواهد در مسیر تعالی و پیشرفت قرار گیرد به معلمان آن بستگی دارد و ما وظیفه داریم جایگاه معلمان را بیشتر تبیین کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تأثیر مدیران بر سه قشر مهم (معلم، دانش آموز و اولیاء) باید همراه با بصیرت و با تقویت قوه ی تفکر و تجزیه و تحلیل آنان با ابزارهای شناخته شده و ملموس، آینده ای ایمن، پایدار را برایشان فراهم نماییم.

 

به اشتراک بگذارید :