15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ ۰۸:۲۴:۰۷
کد مطلب:  1014523
در ادامه دیدار های هفتگی با خانواده های معظم شهدا و به مناسبت هفته سواد آموزی صورت گرفت:
دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با خانواده شهید سواد آموزی فرید دارایی

همزمان با هفته ی سواد آموزی ،مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان همراه با معاون سوادآموزی، معاون پژوهش،برنامه ریزی و نیروی انسانی و رئیس اداره شاهد، به دیدار خانواده فرهنگی شهید فرید دارایی رفتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان "ابراهیم رفیعی" مدیر کل آموزش و پرورش استان در این دیدار خطاب به خانواده شهید اظهار داشت: خدا را شاکریم از این که توفیق زیارت خانواده معظم شهدا را نصیب ما نموده است و افتخار می کنیم به شما خانواده  عزیز  چرا که امنیت و آرامش کشور ما مرهون خون شهدا است.

رفیعی در ادامه افزود،هرچه داریم از شهدا است وخدمت به خانواده شهدا وظیفه ما است.

وی در پایان گفت: امیدواریم بتوانیم رهروی خوبی برای این شهدا باشیم و آرمان های شهدا را به نسل های بعدی انتقال دهیم.

در پایان این دیدار لوح یادبودی به پاس رشادت های این شهید سرافراز و ادای احترام به مقام شامخ خانواده معظم شهدا توسط مدیر کل آموزش و پرورش استان اعطا گردید.

 

گفتنی است شهید فرید دارایی، معلم نهضت سواد آموزی که در ٢٨ بهمن ماه ١٣٤١ در زنجان به دنیا آمد؛ تحصیلات خود را در شهر زنجان به پایان رساند و از سوی بسیج در جبهه حق علیه باطل حاضر شد و نهایت در  ١٦ اسفند ١٣٦٢ در منطقه عملیاتی جزیره مجنون، به درجه رفیع شهادت نائل شد.

شایان ذکر است به مناسبت هفته سواد آموزی، سایر معاونین اداره کل نیز با حضور در منزل خانواده های شهدای سواد آموزی استان، با این بزرگواران دیدار خواهند داشت.

به اشتراک بگذارید :