15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ ۰۸:۲۰:۲۶
کد مطلب:  1014506
برگزاری دوره آموزشی توجیهی آشنایی با آیین نامه آموزشی به صورت تلفیقی با سامانه های دانش آموزی

دوره آموزشی توجیهی آشنایی با آیین نامه آموزشی به صورت تلفیقی با سامانه های دانش آموزی برای  مدیران و معاونین اجرایی مدارس دوره دوم متوسطه برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان ، محمد خندان رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی گفت : در راستای توانمندسازی هرچه بیشتر مدیران و معاونین اجرایی مدارس دوره آموزشی تلفیقی بازآموزی آیین نامه‌ی آموزشی دوم متوسطه و سامانه های دانش آموزی در نواحی یک و دو زنجان و شهرستان‌های ابهر، سلطانیه، ماهنشان و طارم و مناطق سجاسرود و انگوران برگزار گردید.

خندان افزود: در این دوره بیش از 200 نفر از همکاران طی هشت روز کاری، به میزبانی ادارات یادشده به صورت حضوری شرکت نمودند و به صورت تخصصی و مساله محور درخصوص فرایند ثبت نام، انتخاب واحد،ثبت نمرات، اعلام نتایج و تغییر رشته و... با آیین نامه ها و سیستم های و سامانه دانش آموزی دانا، امین و فاینال آشنا شده و به تبادل نظر و تجربیات پرداختند.

شایان ذکر است دوره آموزشی مذکور با هدف اجرای مرحله خودارزیابی و پیش گیرنده طرح نظارت جامع با حضور مدرسینی از اداره سنجش و گروه طرح و برنامه اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان برگزار شد.

 

به اشتراک بگذارید :