14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ ۱۲:۲۰:۰۰
کد مطلب:  1013836
معاون وزیر آموزش‌وپرورش و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی کشور در شیراز تأکید کرد:
مهم‌ترین هدف ما حرکت قاطع به سمت پژوهش محور کردن آموزش‌وپرورش در بخش‌های مختلف است

معاون وزیر آموزش‌وپرورش و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی کشور گفت: حرکت قاطع به سمت پژوهش محور کردن منابع آموزشی و برنامه درسی، روش‌های تدریس و فضای مدیریتی آموزش‌وپرورش ، مهم‌ترین هدف ما است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس، حجه الاسلام والمسلمین علی ذوعلم، در حاشیه بازدید از آموزشگاه دوره اول متوسطه پژوهنده استعدادهای درخشان فرزانگان 2 ناحیه یک شیراز گفت: جامعه ما از ظرفیت ،توانمندی  ،نشاط و شور دانش آموزان غافل است و باوجود همه کاستی‌های موجود ،معلمان و دبیران ما باانگیزه ، خلاقیت و دغدغه تربیتی به امر تعلیم و تربیت دانش آموزان می‌پردازند.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی کشور افزود: روند موجود نویدبخش دست‌یابی به پیشرفت‌های خوب و وضعیتی مطلوب‌تر برای آینده  جامعه است .

وی گفت: بر همین اساس وظیفه مهم ما بهره‌گیری بهتر از این ظرفیت‌ها است تا با ایجاد احساس مسئولیت در همه بخش‌های جامعه و هدایت و حمایت همه‌جانبه جهت‌گیری‌های عمیق ،متعهدانه و خودجوشی که در جامعه شکل‌گرفته ،زمینه افزایش چند برابری آن را فراهم کنیم.

معاون وزیر آموزش‌وپرورش حرکت قاطع به سمت پژوهش محور کردن منابع آموزشی ، برنامه درسی، روش‌های تدریس و فضای مدیریتی آموزش‌وپرورش را مهم‌ترین هدف حوزه پژوهشی وزارت آموزش‌وپرورش دانست .

به اشتراک بگذارید :