14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ ۱۱:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1013686
معاون پژوهشی آموزش‌وپرورش فارس خبر داد:
راه‌اندازی 19 مدرسه پژوهنده در فارس

معاون پژوهش ، برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش‌ و پرورش فارس گفت: هم‌اکنون 19 مدرسه پژوهنده باهدف عینی سازی آموزش‌ها برای دانش آموزان در فارس راه‌اندازی شده است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس، عبدالرسول احمدی در حاشیه بازدید از آموزشگاه دوره اول متوسطه پژوهنده استعدادهای درخشان فرزانگان 2 ناحیه یک شیراز گفت: هم‌ اکنون 19 مدرسه پژوهنده باهدف عینی سازی آموزش‌ها برای دانش آموزان در فارس راه‌اندازی شده است تا تفکرات و خلاقیت‌های آن‌ها  رشد یابد .

معاون پژوهش ،برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش‌وپرورش فارس  افزود: این مدارس با بهره‌گیری از امکاناتی همچون کتابخانه ، آزمایشگاه  و تجهیزات هوشمند سازی ، می‌توانند الگوی خوبی در عرصه پژوهش دانش‌آموزی برای سایر مدارس استان باشند.

احمدی گفت: در این مدارس و باهدف پیشبرد اهداف طرح مدرسه پژوهنده ، آموزش‌های مختلفی همچون اقدام پژوهشی، درس پژوهی و ... انجام می‌شود.

وی یادآور شد: در آینده نزدیک نیز طرح اداره پژوهنده در سطح استان  فعال خواهد شد که بر اساس این طرح همه معلمین، دانش آموزان و اولیای آن‌ها نیز از آموزش‌های لازم در حوزه پژوهش برخوردار خواهند شد.

خاطر نشان میشود: در این بازدید حجه الاسلام والمسلمین علی ذوعلم، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی کشور نیز حضور داشت

به اشتراک بگذارید :