11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ ۰۹:۱۷:۰۵
کد مطلب:  1013357
همایش مدیران و معاونان مدارس استعدادهای درخشان دوره دوم استان برگزار شد

همایش مدیران و معاونان مدارس استعدادهای درخشان دوره دوم استان با هدف بررسی  مسائل جاری مدارس استعدادهای درخشان و تشکیل دوره آموزشی «روابط کار» برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان ، همایش مدیران و معاونان مدارس استعدادهای درخشان دوره دوم استان با حضور مشاور اجرائی مدیر کل، رئیس اداره آموزش متوسطه دوره دوم، رئیس اداره استعدادهای درخشان  و همچنین مدیران و معاونان مدارس استعدادهای درخشان دوره دوم استان با هدف بررسی  مسائل جاری مدارس استعدادهای درخشان و تشکیل دوره آموزشی «روابط کار» برگزار شد .

در ابتدایی این همایش ، علی محمدی مشاور اجرائی مدیر کل ضمن خوش آمد گویی به همکاران حاضر در جلسه گفت: مدارس استعدادهای درخشان جایگاه ویژه ای در بین مدارس استان دارند و باید این جایگاه با عملکرد مطلوب مدیران در سطح استان ارتقا یابد.

در ادامه جمال رحمتی رئیس اداره استعدادهای درخشان گفت: مدیران موفق مدیرانی هستند که انعطاف لازم با نیازهای جامعه را دارند و و شرایط تغییر را فراهم می آورند و خود را به روز نگاه می دارند.

وی در ادامه افزود: مدیران موفق می توانند افرادی را در مدرسه تربیت کنند که در ادامه مسیر سکان هدایت آموزش را در مدرسه به دست گیرند .

همچنین در این همایش زنجانی رئیس اداره آموزش متوسطه دوره دوم اداره کل ، گفت: وظیفه اداره کل حمایت از مدیر است  و زمانی به هدف خود دست یافته ایم که در مسیر توسعه در کنار مدرسه قرار داشته باشیم .

وی همچنین تصریح کرد: اداره آموزش متوسطه دوره دوم در کنار مدیران در جهت رشد و بالندگی قدم خواهد برداشت و در این مسیر با مدارس همسو و همراه می باشد.

تاران مدرس دوره آموزشی همایش، ضمن تشریح مسائل روز و مورد بحث مدارس سمپاد ، حساسیت ها و نکات مورد توجه اولیا را برای مدیران تشریح  و در مورد چگونگی کنترل هیجانات دانش آموزان و اولیا با مدیران مطالب تخصصی را ارائه نمود.

به اشتراک بگذارید :