26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ ۱۱:۱۰:۰۸
کد مطلب:  1012215
سرپرست معاونت پژوهش برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران :
گسترش فرهنگ پژوهش کاربردی در بین فرهنگیان و دانش آموزان در اولویت است

سرپرست معاونت پژوهش برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران گفت: گسترش فرهنگ پژوهش کاربردی در بین فرهنگیان و دانش آموزان در اولویت معاونت پژوهش برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مهدی درخشانی تقویت روحیه پژوهش و کاوشگری را از وظایف اصلی آموزش و پرورش دانست و افزود : برنامه ریزی در راستای اجرا و عملیاتی نمودن پژوهش های کاربردی مورد نیاز آموزش و پرورش می تواند علاوه بر کیفیت بخشی به آموزش و تدریس در کلاس های درس، فرهنگ پژوهش و اقدام پژوهی را دربین همکاران و دانش آموزان تقویت کند.

وی افزود: کسب رتبه های مناسب در سطح استان شاخصی بر توجه همکاران به پژوهش و اقدام پژوهی است و با برنامه ریزی های مستمر استان و  مناطق، در سالهای آتی نیز شاهد رتبه های شایسته و درخشش همکاران خواهیم بود.

گفتنی است همه ساله هفته پایانی آذر ماه به هفته پژوهش و فناوری اختصاص یافته و با برنامه های ویژه ای از پژوهشگران برتر و فعالان حوزه پژوهش و فناوری تقدیر می گردد.

به اشتراک بگذارید :