20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ ۰۹:۱۵:۰۰
کد مطلب:  th0KS61U
مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس:
مسئولین باید با بهینه سازی طرح ها و برنامه های مقطع مهم ابتدایی باعث ایجاد انگیزه در آموزگاران شوند

آئین تجلیل از منتخبین طرح های آموزش ابتدایی شهرقدس برای اولین بار با همراهی خانواده های منتخبین برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، آئین تجلیل از منتخبین طرح های آموزش ابتدایی برای اولین بار با همراهی خانواده های منتخبین در ضیافت شام با حضور محمد احسانی، معاون آموزش ابتدایی، حسین سنجری معاون پژوهش و برنامه ریزی، مهدی مظهری رئیس گروه دوره دوم ابتدایی، محمد بیگی، رئیس گروه دوره دوم ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و هچنین محمدرضا بهمنش، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس و اعضای شورای معاونین این مدیریت برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس ضمن تأکید بر این امر که دورۀ  ابتدایی مهم ترین و سرنوشت سازترین دوره زندگی هر شخص است،  گفت: مسئولین باید با بهینه سازی طرح ها و برنامه های این مقطع مهم باعث ایجاد انگیزه در آموزگاران شوند.

محمد احسانی،  معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از اجرای این برنامه برای همکاران تقدیر و تشکر نموده و از فرصت ها و چالش های موجود فراروی مقطع ابتدایی و پتانسیل های موجود در آن صحبت کرد.

وی در ادامه با اشاره به شکل گیری شخصیت دانش آموزان در دوره دبستان افزود: اولیا جهت تربیت دانش آموز وی را به طور کامل در اختیار آموزگار قرار می دهند در حالی که در دوره متوسطه به این گونه نیست و این نشان دهندۀ وظیفه خطیر معلم در دوره ابتدایی می باشد.

شایان ذکر است از 147 نفر شرکت کننده در طرح آداب و مهارت های زندگی ، 24 طرح و از 27 طرح در محضر قرآن ، 11 طرح و از 31 طرح پرورش خلاقیت با رویکرد اصلاح الگوی مصرف ، 9 طرح و از 168 طرح جابربن حیان 12طرح و همچنین از 480 طراحی آموزشی یا مهندسی تدریس 51 طرح منتخب  و مورد تجلیل قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید :