26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ ۱۲:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1008466
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران:
در حوزه مدیریت اتباع در مدارس، هیچ تفاوتی با دانش آموزان ایرانی وجود ندارد

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران گفت: در حوزه مدیریت اتباع در مدارس، هیچ تفاوتی با دانش آموزان ایرانی وجود ندارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، نشست شورای معاونین و روسای مناطق شهرستان های استان تهران با حضور منصور حاجی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران و محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل برگزار شد.

در این نشست منصور حاجی با اشاره به اینکه مشکلات مربوط به حوزه اتباع خارجی نیاز به مجال مناسبی برای تبادل اطلاعات و نظرات دارد، اظهار داشت: اولین قدم در این حوزه وجود نگاه مشترک بین نهادهای متولی این موضوع است.

وی افزود: از ۳ سال گذشته تا کنون هیچ اعتباری برای خدمات به اتباع تخصیص پیدا نکرده است و بخشی از اعتباراتی که به دست شهرداری‌ها می‌رسد ، چاره‌ساز نیست.

حاجی با اشاره به اینکه ارائه خدمات آموزشی رایگان به همه اتباع خارجی صورت می‌پذیرد افزود: در حوزه مدیریت اتباع در مدارس، هیچ تفاوتی با دانش آموزان ایرانی وجود ندارد و هر تصمیمی که توسط مدیران اتخاذ می‌شود همه دانش‌آموزان را در بر می‌گیرد.

به اشتراک بگذارید :