25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ ۱۰:۲۵:۰۰
کد مطلب:  1008299
به همت کارشناسی امور بانوان برگزار شد:
برگزاری کارگاه توان افزایی و ارتقای سطح علمی زنان فرهنگی

کارگاه توان افزایی و ارتقای سطح علمی زنان فرهنگی به به همت کارشناسی امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش شهرستا های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، عالیه شکربیگی مدرس دانشگاه در حاشیه نشست توان افزایی و ارتقاء سطح علمی زنان فرهنگی گفت: در اکثر اسناد و گزارش هایی که در ارتباط با اهمیت توانمند سازی زنان تهیه شده ، از اسناد سازمان ملل تا بانک جهانی یا مقاله های علمی تقریبا همه متفق القول هستند که توانمند سازی زنان با توجه به  نقش زن در حفظ و مدیریت نهاد خانواده و نسل آینده ،بسیار حائز اهمیت است.

وی ایجاد اعتماد به نفس درزنان ، آشنایی با حقوق فردی و اجتماعی وشکوفا شدن فعالیتهای اقتصادی در حوزه زنان را ضروری دانست و افزود: خروج از چرخه فقر،افزایش سطح آموزش در جامعه و کنترل و دسترسی به منابع ،ارتقای سطح بهداشت ،شنیده شدن صدای زنان در تصمیم گیری ها از جمله موارد قابل توجهی است که نباید مورد غفلت قرار گیرد.

گفتی است این جلسه با حضور 70  نفر از کارشناسان  امور بانوان در مناطق به مدت 24 ساعت در چهار روز متوالی در محل سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد

 

به اشتراک بگذارید :