15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ ۱۶:۵۰:۰۰
کد مطلب:  1007374
برای اولین بار در استان،
سایت الکترونیکی مدرسه آموزش از راه دور مهر اسکو آذربایجان شرقی راه اندازی شد

با راه اندازی سایت الکترونیکی مدرسه آموزش از راه دور مهر اسکو برای اولین بار در استان آذربایجان شرقی «آموزش آسان، همیشه،همه جا،برای همه» محقق شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از اسکو، صبح امروز با حضور رئیس اداره مشارکت های مردمی ، مدارس غیر دولتی و آموزش از راه دور آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، اعضای شورای موسسان آموزش از راه دور استان و همچنین مدیرآموزش وپرورش شهرستان اسکو به همراه جمعی از کارشناسان و نواحی پنجگانه آموزش از راه دور آموزش وپرورش آذربایجان شرقی، برای اولین بار در استان سایت الکترونیکی مدرسه آموزش از راه دور مهر اسکو راه اندازی شد.

ارائه آموزش های آنلاین و آفلاین برای دانش آموزان و اجرای آزمون های تستی مستمر و همچنین استفاده از فیلم های آموزشی در درس هایی که دانش آموز انتخاب واحد نموده است و بارگذاری جزوات درسی و نمونه سئوالات امتحانی و اخبار و اطلاعیه های مدرسه از جمله امکانات سایت می باشد و در آینده قابل توسعه در زمینه ثبت نام و انتخاب واحد دانش آموزان می باشد .

دانش آموزان در هر نقطه ای هستند با استفاده از لپ تاپ و کامپیوتر و تبلت یا موبایل می توانند به سایت مدرسه دسترسی داشته باشند ‌.

این شیوه آموزش برای دانش آموزان و علاقه مندان می تواند بسیار مفید واقع شود و ضعف های شیوه آموزش سنتی را ندارد .

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :