20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ ۱۱:۱۹:۲۴
کد مطلب:  1006914
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
تیم مشترک ارزیابی از همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش تشکیل شود

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از برگزاری جلسه کمیته همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش با موضوع بررسی و دست‌یابی راهکارهای مطلوب جهت عملیاتی نمودن تفاهم‌نامه فی مابین حوزه علمیه و آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و نائب رئیس کمیته همکاری حوزه های علمیه گفت: در عرصه همکاری آموزش و پرورش با حوزه‌های علمیه در ایجاد و توسعه مراکز پیش‌دبستانی، مدارس غیردولتی و علوم اسلامی با شرایط و ضوابط مورد توافق، آمادگی کامل را داریم.

وی با اشاره بر نظارت دقیق در اجرای تفاهم‌نامه افزود: پیشنهاد تشکیل تیم بازدیدی متشکل از نماینده‌ای از حوزه و آموزش و پرورش را می‌تواند در نتایج ارزیابی ها، بسیار موثر باشد.

در ادامه  این نشست حجت‌الاسلام رحیمی صادق مدیر حوزه‌های علمیه برادران و حجت‌الاسلام کبیران مدیر حوزه‌های علمیه خواهران با تاکید بر برگزاری منظم جلسات کمیته، از تاسیس 5 مدرسه علوم و معارف اسلامی در سال آینده خبر دادند.

شایان ذکر است سال گذشته این کمیته با برگزاری 5 جلسه قطبی در استان با هدف تبیین اهداف و تشریح وظایف حوزه و آموزش و پرورش باعث ایجاد ارتباط مناسبی بین دو نهاد تربیتی تاثیر گذار در مناطق شده است.

به اشتراک بگذارید :