2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ ۰۹:۱۶:۲۰
کد مطلب:  1006767
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
کسب رتبه نخست اخذ اسناد تک برگ در کشور توسط اداره حقوقی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از کسب رتبه نخست اخذ اسناد تک برگ در کشور توسط اداره حقوقی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برای دومین سال متوالی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت : اداره حقوقی، املاک و حمایت قضایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نیم سال اول سال جاری برای دومین سال متوالی توانست موفق به کسب رتبه نخست اخذ اسناد تک برگ در کشور گردد.

وی با اشاره به  اهمیت تحصیل اسناد مالکیت در آموزش و پرورش ، تاکید کرد: اداره حقوقی، املاک و حمایت قضایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با همت و تلاش جدی همکاران در این حوزه در جهت احقاق حقوق و مستند سازی املاک آموزش و پرورش در این استان گام های محکمی را برداشته است .

بهارلو با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش از ظرفیت و پتانسیل های بسیار بالایی در تمامی ابعاد برخوردار است که متاسفانه در برخی زمینه ها مورد غفلت قرار گرفته است ، تصریح کرد: رساندن آموزش و پرورش به جایگاه شایسته و واقعی خود نیازمند یک همت و اراده همگانی است و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

 

به اشتراک بگذارید :