17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ ۱۲:۲۶:۰۵
کد مطلب:  ksKVeeRe
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان
تقدیر استاندار خوزستان از عملکرد آموزش و پرورش خوزستان در حوزه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و مواد مخدر

در اولین نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان، دکتر مقتدایی از عملکرد آموزش و پرورش خوزستان در حوزه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و مواد مخدر ،قدردانی کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان روز گذشته اولین نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان در استانداری خوزستان برگزار شد.

 در این نشست سردار اسحاقی فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان با استناد به نامه ی  26/ 1870704مورّخ 25/11/94معاون کاهش تقاضا وتوسعه مشارکتهای مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری که از سوی دکتر پرویز افشار به معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش وپرورش ارسال شده است ، فعالیت های آموزش و پرورش خوزستان در حوزه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و مواد مخدر را  د رخور تقدیر اعلام کرده و گفته: از سوی تیم بازرسی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، عملکرد آموزش و پرورش خوزستان در حوزه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و مواد مخدر، بسیار مطلوب اعلام می گردد.

در همین راستا دکتر مقتدایی استاندار خوزستان پس از استماع گزارش سردار اسحاقی از زحمات وعملکرد محمد تقی زاده مدیر کل آموزش وپرورش خوزستان «  رئیس کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبازره با مواد مخدر استان خوزستان » و سایر همکاران فعال در اداره مراقبت در برابر آسیب ها ی اجتماعی آموزش و پرورش،  قدردانی کرد.

گفتنی است در نامه ی دکتر پرویز افشار معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت ها ی مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور ،خطاب به دکتر حمیدی معاون تربیت بدنی وسلامت وزارت آموزش وپرورش آمده است: « با استناد به بازدید گروه بازرسی این معاونت  از آموزش وپرورش استان خوزستان و بررسی  فعالیت های فرهنگی و پیشگیری اولیه از اعتیاد، فعالیت های آموزش و پرورش خوزستان در حوزه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و مواد مخدر را درخور تقدیر عنوان کرده و ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته ، دستور فرمایید به نحوی شایسته از زحمات محمد تقی زاده مدیر کل آموزش و پرورش و رئیس کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبازره با مواد مخدر استان خوزستان و سایر همکاران فعال در اداره مراقبت در برابر آسیب ها ی اجتماعی آموزش و پرورش،  قدردانی به عمل آید.»

شایان ذکر است دکتر نادر منصور کیایی مدیرکل دفتر مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش نیز طی نامه ی،  اقدامات و عملکرد اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی را شایسته تقدیر اعلام کرده است.

در این نامه  خطاب به مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان ، آمده است:

« اقدامات و عملکرد اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی شایسته تقدیر است.

 با عنایت به رویکرد وزارت آموزش وپرورش  مبنی بر گسترش نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی، براساس بررسی ها و بازدیدهای به عمل آمده، اقدامات وعملکرد آموزش وپرورش خوزستان در این زمینه به ویژه در برگزاری هفته مانور مبارزه با اعتیاد وآسیب های اجتماعی،شایسته تقدیر شناخته شده است.

 ضمن اعلام مراتب رضایت و خرسندی دفتر مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی ، بدینوسیله از زحمات وتلاش های محمد تقی زاده مدیر کل آموزش وپرورش خوزستان،اعضای کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی آن اداره کل ، معاون تربیت بدنی وسلامت و همکاران اداره مراقبت در برابر آسیب ها ی اجتماعی آموزش وپرورش خوزستان تشکر وقدردانی می گردد. »

به اشتراک بگذارید :