20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ ۱۴:۳۱:۱۱
کد مطلب:  1005610
اطلاعیه شماره (3): نکات ضروری جهت ارسال مقالات

دبیرخانه همایش استانی «آموزش و پرورش در مسیر گام دوم انقلاب» در اطلاعیه ی شماره 3 نکات ضروری جهت ارسال مقالات را منتشر کرد.

پژوهشگران محترم جهت بالابردن سطح مطلوبیت همایش، لطفاً نکات زیر رعایت گردد.

  • در هنگام ارسال مقاله و ثبت نام در همایش، فرم ثبت نام را به طور کامل و دقیق تکمیل نموده و به همراه فایل مقاله ارسال نمائید.
  • هنگام ارسال فایل مقاله، فایل word و pdf آن (هر دو در یک ایمیل) ارسال گردد.  
  • در هنگام آماده سازی مقاله جهت ارسال، فرمت دقیق مقالات رعایت گردد. جهت تسهیل نمونه فرمت مقاله بر روی وب سایت قرار داده شده است. خواهشمند است مقاله خود را قسمت به قسمت copy کرده و در فایل فرمت نمونه دریافت شده از سایت همایشpaste  نمائید (فایل نهایی که ارسال می نمائید همان فایل فرمتی باشد که مقاله خود را بر روی آن قرار داده اید).

نکته: به هیچ عنوان چکیده مقاله از فایل ارسالی اصل مقاله حذف نگردد. 

  • در صورتی که مقاله شما طبق نظر کمیته داوران نیاز به ویرایش داشته و یا خود شما قصد ویرایش آن را داشتید، خواهشمند است برای توضیحات بیشتر در این خصوص با دبیرخانه تماس حاصل نمایید.
  • پژوهشگران محترم توجه داشته باشند که کلیه مکاتبات صرفاً براساس اخبار و اطلاعات مندرج در سایت همایش (ea.medu.ir) و از طریق پست الکترونیکی همایش (Tahghigh@medu.ir) صورت می­گیرد.
  • در عنوان ایمیل (subject) نام و نام خانوادگی پژوهشگر (نویسنده مسئول) + نام ناحیه/ منطقه یا سازمان مربوطه قید گردد.
  • در فایل مقاله ارسالی پس از نام نویسنده (نویسندگان)، وابستگی خود را به آموزش و پرورش، دانشگاه و سازمان مدنظر خود براساس توضیحات ارائه شده در فرمت نگارش مقالات، حتماً ذکر نمائید.

توجه: در صورت قید نکردن مورد مذکور، دانشگاه ها و مراکز علمی برای شخص امتیازی قائل نمی شوند و یا برای دانشجویان نمره ای اختصاص داده نمی شود.

  • در هنگام تکمیل فرم ثبت نام در همایش، عنوان کامل مقاله را به همراه نام و نام خانوادگی سایر نویسندگان حتماً قید نمائید. گواهی صادر شده برای مقاله بر طبق همین اطلاعات ثبت شده شما صادر می گردد (نه از روی فایل مقاله). در صورت عدم ثبت،هیچ اعتراضی وارد نخواهد بود.
https://medu.ir/portal/fileLoader.php?code=ac8d37c5d8d6a44deae2af1576321404

  دریافت فایل Word

به اشتراک بگذارید :