22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ ۱۱:۱۸:۰۱
کد مطلب:  pkQbHzGx
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
توسعه مدارس تخصصی در کشور یکی از اولویت های آموزش و پرورش محسوب می شود.

مراسم ورزشی درون مدرسه ای شهرستان ملارد به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی (ع)با حضور جمعی از مسئولین کشوری و استانی همچون مرضیه گرد معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان مدارس غیر دولتی ،مهدی تاج رییس سازمان لیگ برتر فوتبال ،مجتبی زینی وند مدیر کل مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش ، علیرضا کمرئی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، در مدرسه المپیک 2020 ملارد برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، علیرضا کمرئی مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حاشیه مراسم ورزشی درون مدرسه ای شهرستان ملارد که به مناسبت میلاد با سعادت حضرت امیرالمومنین علی(ع) با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی و کشوری اعم از معاون وزیر آموزش و پرورش، رئیس سازمان لیگ و...در مدرسه المپیک ۲۰۲۰ این منطقه برگزار شد، ضمن ابراز خرسندی از فعالیت آموزشی و تربیتی چنین مرکزی اظهار داشت:تحرک و نشاط از عناصر قابل توجه در این مدارس به شمار می رود که با رشد مضاعف، شور و شادابی، فرصت ویژه ای را برای شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در حوزه های متعدد ورزشی فراهم می کند.

وی افزود:امیدواریم توفیقات قابل توجه این مدرسه در آینده نیز با همت و تلاش مستمر  ادامه پیدا کند.

کمرئی ادامه داد:وزارت آموزش و پرورش، عنایت ویژه ای را در توسعه مدارس و مراکز تخصصی در  کشور مدنظر قرار داده و امید است در آینده، چنین ظرفیت هایی به نحوی فراگیر در کشور توسعه یابد.

در ادامه این مراسم مهدی تاج، رئیس سازمان لیگ کشور با اشاره به نقش موثر مدارس فوتبال در مقاطع مختلف و بخصوص در بخش نونهالان عنوان کرد:جای بسیار خرسندی است که آموزش و پرورش در حوزه ورزش و بخصوص رشته فوتبال بصورت تخصصی کار می کند و گام های سازنده ای در این بخش برداشته شده است که بسیار نوید بخش محسوب می شود.

همچنین مرضیه گُرد، معاون مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی در وزارت آموزش و پرورش نیز بر حمایت وزارتخانه متبوع از حوزه های تخصصی، غیر انتفاعی تاکید کرد.

گفتنی است در پایان این مراسم بازدیدی از زمین پروژه فوتبال چمن مصنوعی شهیدان دست بر سر به عمل آمد و مقرر است در طی مراسمی، این پروژه بصورت رسمی در مساحتی قریب به شش هزار و ۶۵ متر کلنگ زنی شود.

 

به اشتراک بگذارید :