4 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ ۱۳:۳۱:۲۵
کد مطلب:  1004055
اینفو گرافی هایی برای آشنایی دانش آموزان متوسطه دوم با قوانین و مقررات خدمت وظیفه

دانش آموزان پسر دوره متوسطه دوم و خانواده های آنان می توانند با مشاهده اینفوگرافیک های تهیه شده توسط سازمان وظیفه عمومی (ناجا) پاسخ پرسش های خود در این حوزه را دریافت نمایند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، در راستای اجرای سند تحول بنیادین که بر همکاری های بین دستگاهی در جهت اجرای ساحت های مختلف آموزشی و تربیتی تاکید کرده است، آموزش همگانی در مدارس و آگاه‌سازی دانش آموزان مدارس متوسطه پسرانه نسبت به قوانین و مقررات خدمت وظیفه به پیشنهاد سازمان وظیفه عمومی ناجا بسته آموزشی در سایت آموزش‌وپرورش و مدارس قرار می‌گیرد.

 براین اساس؛ کتابچه، موشن گرافیک و اینفو گرافی های آموزشی مرتبط با این موضوع در سایت نظام وظیفه بارگذاری شده است و خانواده‌ها و دانش آموزان می‌توانند با مشاهده این تصاویر اطلاعات خود در مورد خدمت نظام‌وظیفه را افزایش دهند، همچنین مدیران مدارس بااطلاع رسانی کافی به دانش آموزان آن‌ها را به فراگیری این محتوای آموزشی تشویق کنند.

در این محتوای آموزشی اطلاعات لازم در خصوص شرایط انواع معافیت‌ها، سن مشمولیت، نحوه اقدام برای معافیت‌ها، زمان و نحوه معرفی به سازمان وظیفه عمومی ناجا و... به دانش آموزان ارائه می‌شود.

کاربران می‌توانند محتوای این بسته آموزشی را ازاینجا مشاهده کنند.

به اشتراک بگذارید :