6 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ ۱۰:۰۹:۴۲
کد مطلب:  1003723
مدیرکل ارزیابی عملکرد وزارت آموزش و پرورش در شهرکرد:
شعار امسال ما«آگاهی، پیشگیری و بهبود عملکرد» است

مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد وزارت آموزش و پرورش که به شهرکرد سفر کرده است در جلسه ی کارشناسان ارزیابی عملکرد استان چهارمحال و بختیاری گفت:شعار امسال ما «آگاهی، پیشگیری و بهبود عملکرد» است.

زهرا مظفر در جمع کارشناسان ارزیابی استان گفت، آیات قرآن و روایات معصومین همواره نظارت و ارزیابی در امور را مورد تاکید قرار داده اند.
مظفر خاطرنشان کرد: در اسناد بالا دستی آموزش و پرورش، استقرار نظام ارزیابی با نظارت و بازرسی متضمن کیفیت مورد تاکید واقع شده است.
وی به بررسی ویژگی های ناظر و بازرس از دیدگاه قرآن پرداخت و گفت: بر اساس آیات قرآن کریم عامل بودن خود ناظر و بازرس، نظارت همه جانبه و کامل (بدون سوگیری وجهت گیری)، پرهیز از سطحی نگری، قاطعیت، صراحت، رعایت ادب و تکریم شخصیت افراد،ویژگی ناظر و بازرس  به شمار می رود.
مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد وزارت آموزش وپرورش با اعلام اینکه شعار امسال ما «آموزش، پیگیری و بهبود عملکرد» است گفت:آگاهی ، پیشگیری و بهبود عملکرد منجر به ارزیابی می شود.
مظفر خاطرنشان کرد: در حوزه کار ارزیابی عملکرد می بایست شکایات و مشکلات را تجزیه و تحلیل کرد و با شناسایی عوامل مسائل و مشکلات  با آموزش نیروی انسانی و آگاهی بخشی به سمت پیشگیری از بوجود آمدن مشکلات حرکت کنیم تا در نهایت به بهبود عملکرد در این زمینه دست پیدا  کنیم.
در این دیدار کارشناسان ارزیابی عملکرد مناطق 17گانه استان چهارمحال به بیان دیدگاه ها ، مسائل و مشکلات موجود پرداختند.

 

به اشتراک بگذارید :