20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ ۰۹:۴۱:۵۳
کد مطلب:  1003684
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
شیوه نامه اجرایی بند«د» تبصره ۹ قانون بودجه سال ۱۳۹۸ ابلاغ شد

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از ابلاغ شیوه نامه اجرایی بند«د» تبصره ۹ قانون بودجه سال ۱۳۹۸ خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در تشریح این خبر گفت:با هدف اجرایی شدن بند«د» تبصره ۹قانون بودجه سال ۱۳۹۸و آیین نامه اجرایی آن کارگروه پشتیبانی شورای آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تشکیل جلسات تخصصی و استفاده از نقطه نظرات تعدادی از شهرداران ، نماینده اداره کل راه و شهرسازی استان تهران ، مدیر کل امور شهری و شوراها و سایر اعضا، شیوه نامه تهیه و پس از تصویب شورای آموزش و پرورش استان به دستگاه‌های مرتبط ابلاغ شد .

وی با اشاره به شناسایی املاک مرتبط با مواد قانونی مذکور در استان تاکید کرد: تغییر کاربری تعداد محدودی از املاک مناطق قرچک ، اسلامشهر و پردیس در دستور کار شورای آموزش و پرورش استان قرار گرفته و پیشنهاد تغییر کاربری به تصویب شورای آموزش و پرورش استان رسید .

بهارلو ادامه داد: در صورت تصویب پیشنهادها در کمیسیون ماده پنج ، شرایط اجرای ماده ۲۷قانون الحاق ۲و آیین نامه های اجرایی آن در استان فراهم می شود .

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: یقیناً این اقدامات می تواند در جهت ایجاد درآمد های پایدار و رفع برخی مشکلات آموزش و پرورش بسیار تأثیرگذار باشد .

به اشتراک بگذارید :