26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ ۰۸:۵۹:۲۷
کد مطلب:  1003592
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
آیین اختتامیه چهل و نهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد برگزار شد

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از برگزاری آیین اختتامیه چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد در کهریزک خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، میررضاشفیع پورمعاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران گفت :اهمیت رسانه ها در زنده نگه داشتن پیشینه تاریخی و هویت ملی در بین نسل جوان بسیار قابل توجه است.

وی با اشاره به اینکه بهره‌گیری از هنر هفتم علاوه بر ایجاد تنوع در محیط یادگیری یکی از بهترین ابزارها برای انتقال ارزش‌های اخلاقی و ژرفا بخشیدن به شنیده های نوجوانان پیرامون علما، اندیشمندان و بزرگان این مرز و بوم است، اظهار داشت: این تجربه از جمله راههایی است که می توان دانش آموزان را به گذشته برد، آگاهی آنها را نسبت به افراد صاحب اندیشه افزایش داد، و با افرادی آشنا کرد که ثمره زندگی و خون شان را برای امنیت میهن بذل کرده‌اند.

 شفیع پور با اشاره به حضور بیش از 130 فیلم شامل تولیدات داخلی و خارجی در جشنواره فیلم رشد امسال تصریح کرد: بالغ بر یکصد و 3 هزار نفر دانش آموز ابتدایی و متوسطه استان طی سه هفته و در دو نوبت  صبح و عصر از فیلم های جشنواره دیدن کردند.

گفتنی است این مراسم که با حضور علی محمد نائینیان رئیس اداره تکنولوژی و گروههای آموزی اداره کل ، مسولین اداره آموزش و پرورش و مسئولین شهری منطقه کهریزک و کارشناسان گروههای آموزشی سایر مناطق ( مسئولین برگزارکننده جشنواره) برگزار گردید،

 

به اشتراک بگذارید :