26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۴:۰۳:۰۰
کد مطلب:  1003227
رئیس گروه دختران دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش خبر داد؛
برگزاری کارگاه آموزش خوب زیستن با رویکرد ازدواج اصولی و به هنگام در شهرستان‌های استان تهران

رئیس گروه دختران دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش از برگزاری کارگاه آموزش خوب زیستن با رویکرد ازدواج اصولی و به هنگام با همکاری آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، معروفی رئیس گروه دختران دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش گفت: توانمندسازی دانش آموزان در کسب مهارت های لازم برای طرح‌ریزی مسیر زندگی مشترک و همچنین آموزش والدین و مربیان به عنوان تسهیل گران در این زمینه با توجه به تغییرات زمانی و مکانی از اهداف اصلی این کارگاه آموزشی است

وی اظهار داشت: در راستای راهکار 6-5 سند تحول با عنوان طراحی و تدوین دوره های مهارتی و آموزشی از زیرنظام برنامه درسی کارگاه آموزشی خوب زیستن با هدف ازدواج اصولی و به هنگام برای اولین بار در کشور با همکاری اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار می شود.

معروفی در ادامه از جمله اهداف برگزاری این نشست را توجیه و تبیین طرح های ملی و استانی در سال تحصیلی 99-98  و آشنایی با برنامه های امور زنان وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد.

این نشست هم‌اندیشی با حضور رئیس گروه دختران دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش ویژه کارشناسان امور بانوان مناطق  21 گانه شهرستان‌های استان تهران در سالن آیت اله هاشمی اداره کل برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :