15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ ۰۹:۴۶:۲۵
کد مطلب:  pgK7ERmV
رئیس شورای شهر در نشست مشترک با مدیرکل آموزش‌وپرورش
جایگاه ویژه آموزش و پرورش در تعاملات شورای شهر مشهد با سازمان های دولتی

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اهتمام اعضای شورای شهر این است که با حفظ جایگاه خود،کمک‌های لازم به آموزش و پرورش را داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، محسن انتظاری هروی در نشست مشترک اعضای شورا و شهردار مشهد با مدیرکل و معاونان اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی که به میزبانی شورای اسلامی شهر برگزار شد اظهار کرد: یکی از محورهای فعالیت  شورا، تعامل و ارتباط با دستگاه‌های مختلف است تا بتوانیم در جهت همکاری‌های متقابل و استفاده از پتانسیل‌ها برای پیشبرد اهداف استفاده کنیم.
وی افزود: آموزش و پرورش خراسان رضوی در این بین از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است زیرا کارهایی که در این مجموعه دنبال می‌شود مهم است.
انتظاری بیان کرد: اهتمام اعضای شورای شهر این است که با حفظ جایگاه خود،کمک‌های لازم به آموزش و پرورش را داشته باشند.
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: اعضای شورا با نگاه عدالت محوری تصمیمات خود را اخذ می کنند و طی ماه‌های گذشته شاهد اقدامات خوبی برای حمایت از محرومان شهر بودیم زیرا این اقدام را از راهبرد های اصلی فعالیت شورای چهارم می دانیم.
وی افزود: امیدواریم بتوانیم در طول خدمت منشأ ارائه خدمات خوبی به زائران و مجاوران باشیم.
انتظاری هروی در ادامه گفت: پیشنهاد ما این است که کارگروهی بین شورای شهر، شهرداری و آموزش و پرورش تشکیل و موضوعات مورد علاقه دنبال شود.

به اشتراک بگذارید :