3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۸:۰۰:۰۵
کد مطلب:  1002570
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
تصویب بیش از یک هزار و ۱۵۰ مصوبه شوارهای آموزش و پرورش در مناطق ۲۱ گانه شهرستانهای استان تهران

نهمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور زینی‌وند معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش و محسنی بندپی استاندار تهران در سالن همایش‌های استانداری تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تقدیر از تلاش های همکاران در بزرگترین دستگاه فرهنگی کشور که با بیشترین مخاطب رو به روست وی اظهار داشت : اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران همچون سالهای گذشته که با موفقیت در امر شوراهای آموزش و پرورش عمل کرده است امسال نیز با تلاش جدی همکاران توانسته است تا در این راستا به اهداف مورد نظر شوراهای آموزش و پرورش نزدیک شود .

وی با اشاره به اینکه تقریبا تمامی بودجه آموزش و پرورش در جهت حقوق پرسنلی همکاران خود صرف می‌شود، گفت :آموزش و پرورش در رسیدن به اهداف خود با مشکلات جدی مواجه است و شوراهای آموزش و پرورش در این راستا می‌تواند کمک های شایانی به حل مشکلات این وزارتخانه پرمخاطب نماید.

صیدلو در ادامه با اشاره به برگزاری جلسات منظم شورای آموزش و پرورش در شهرستان‌های استان تهران گفت: تصویب بیش از ۵۰مصوبه وتشکیل ۵۷کارگروه تخصصی در زمینه اجرایی نمودن مصوبات شوراهای آموزش و پرورش در شهرستان‌های استان تهران از جمله عملکردهای این شورا در سال جاری است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران تشکیل ۲۰۴جلسه شورای عالی آموزش و پرورش و تصویب یک هزار و ۱۵۰مصوبه در مناطق ۲۱گانه شهرستانهای استان تهران را از دیگر دستاوردهای شوراهای آموزش و پرورش در این استان دانست و افزود :بیش از ۹۰۰مصوبه در شهرستانهای استان تهران و مناطق 21گانه آن اجرایی شده است که منجر به تشکیل ۶۰۰کارگروه در سطح استان گردیده است .

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه عدم اجرایی شدن مصوبات شوراهای آموزش و پرورش از بزرگترین آسیب هایی است که می‌تواند در رسیدن به اهداف آموزش و پرورش خلل ایجاد کند، تصریح کرد: تبیین ظرفیت قانون شوراهای آموزش و پرورش باید در شهرستان ها مورد توجه جدی تری قرار گیرد و نهایت استفاده از این قوانین صورت پذیرد.

به اشتراک بگذارید :