15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ ۰۹:۱۹:۱۸
کد مطلب:  GH1pzKJT
استاندار قزوین:
جامعه و توده مردم باید از جایگاه والای معلمان تقدیر کنند

استاندار قزوین گفت: جامعه و توده مردم باید از جایگاه والای معلمان تقدیر کنند چرا که این اقدام حرکتی ارزشمند به شمار می‌رود.

فریدون همتی شامگاه سه‌شنبه در شورای آموزش و پرورش استان قزوین که در اردوگاه شهید بابایی یانس‌آباد در اتوبان قزوین-تهران برگزار شد اظهار داشت: جامعه و توده مردم باید از جایگاه والای معلمان تقدیر کنند چرا که این اقدام حرکتی ارزشمند به شمار می‌رود.

وی بیان کرد: در هفته معلم باید از سمت جامعه حرکت و اقدامی در راستای تقدیر از زحمات معلمان و مدیران مدارس صورت گیرد این در حالی است که این اقدام علاوه به اینکه اقدامی جدید و تازه بوده پاسخگوی انتظارات معلمان نیز می‌شود.

همتی با اشاره به اینکه نقش معلمان در جامعه بی‌بدیل است‌ خاطرنشان کرد: نقش معلمان در جامعه همواره  بی‌بدیل بوده و این اثر‌گذاری در دوران‌های مختلف از جمله هشت سال دفاع مقدس و پیروزی انقلاب اسلامی پررنگ‌تر مشاهده شده است.

استاندار قزوین افزود: جامعه همواره مدیون هدایت‌گری معلمان بوده چرا که وظیفه خطیر تربیت آینده‌سازان و نسل جوان کشور را برعهده دارند که در این مسیر باید ارزش‌هاس اسلامی را در اولویت قرار دهند.

وی ادامه داد: در هفته معلم باید با مشارکت دستگاه‌های اجرایی برنامه‌های کیفی و مطلوبی برگزار شود و جایگاه و نقش ویژه معلمان در جامعه تبیین و نهادینه شود.

استاندار قزوین گفت: معلمان باید یاددهی استفاده از فرصت‌ها برای ساخت استان و کشور به دانش‌آموزان را در دستور کار قرار دهند چرا که دانش‌آموزان امروز، آینده‌سازان فردای این مرز و بوم هستند.

به اشتراک بگذارید :