11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۳:۲۵:۰۶
کد مطلب:  1002346
با حضور استاندار آذربایجان شرقی؛
دو مدرسه 6کلاسه روستایی در شهرستان جلفا به بهره برداری رسید

دو مدرسه 6کلاسه در بخش سیه رود شهرستان جلفا با حضور استاندار آذربایجان شرقی افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از جلفا، دو مدرسه 6کلاسه شهر سیه رود و روستای ایری در بخش سیه رود شهرستان جلفا با حضور پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی،نماینده مرند و جلفا،مدیرکل نوسازی استان و سایر مسئولین شهرستان افتتاح شد.

استاندار آذربایجان شرقی در سخنانی اظهار داشت: امروز طرح های زیادی در شهرستان جلفا افتتاح گردید اما این طرح بسیار حائز اهمیت است چون افرادی که در تمام بخش ها حضور دارند از مدارس برخاسته اند.

محمدرضا پورمحمدی افزود: هیچ کشوری به توسعه نمی رسد مگر اینکه افرادی توسعه یافته تربیت شده باشند که این مهم به دست نمی آید مگر با مدارس.

رئیس شورای اداری استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: مردم آذربایجان شرقی مردمی فهیم و بزرگوار هستند که در حوادث اخیر نیز این را نشان دادند که با وجود برخی درگیری ها و مشکلات در دیگر استان ها در استان آذربایجان شرقی مشکلی به وجود نیامد.

پورمحمدی در پایان از کلیه دست اندرکاران این پروژه ها به ویژه خیرمدرسه ساز تقدیر و تشکر کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان جلفا در سخنانی اظهار داشت: مشارکت خیرین ارجمند در مدرسه سازی یکی از کارهای زیبا و ماندگار در کشور می باشد که بسیار ارزشمند است.

صادقیان افزود: از 643 کلاس درس در شهرستان جلفا 60کلاس نیازمند تخریب و بازسازی است که امیداریم با همت خیرین محترم و مسئولین به زودی شاهد برگزاری جشن نوسازی مدارس شهرستان جلفا باشیم.

شایان ذکر است مدرسه زنده یاد جعفرقلی هادی سیه رود در زیربنای 696 مترمربع و دو طبقه، در زمینی به مساحت 2000 مترمربع با هزینه ای بالغ بر 15 میلیارد ریال  توسط خیر مدرسه ساز یوسف هادی سیه رود در شهر سیه رود و دبستان شهید معصوم عبدالهی روستای ایری در زیربنای  926 و دو طبقه ،در زمینی به مساحت  1775متر مربع با هزینه بالغ بر  میلیارد ریال توسط اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان احداث شده است.

 

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :