16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۴:۲۳:۴۴
کد مطلب:  1001671
رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان خبر داد:
برگزاری بیش 3 میلیون نفر ساعت دوره آموزشی برای کارکنان استان در سال 98-97

رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان با اعلام اینکه بیش از3 میلیون نفر ساعت دوره آموزشی برای کارکنان استان در سال 98-97 برگزار شده است گفت : توانمندسازی منابع انسانی از محوری ترین فرآیندها در مدیریت منابع انسانی می باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان­شرقی؛سیدحسین موسوی گفت : پس از آغاز نهضت آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی به میزان 3021849 نفرساعت دوره آموزشی برای همکاران در سالتحصیلی 98-97 به ثبت رسیده است که نسبت به سالتحصیلی 97-96 به میزان 2/5 برابر افزایش داشته است.

رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی افزود : آموزش و توانمندسازی منابع  انسانی ازمحوریترین فرآیندهادرمدیریت منابع انسانی بوده و آموزش براى گسترش وارتقاى قابلیت‌ها و شایستگی‌های شغلی کارکنان لازمه توسعه و تعالى هرسازمانی می باشد.

وی میزان تعهد این اداره در افزایش شاخص میانگین سرانه ساعات آموزشی ضمن خدمت کارکنان استان در سالتحصیلی 98-97 را 3 نفرساعت اعلام کرده و خاطر نشان ساخت : این اداره توانسته با عملیاتی نمودن سند موافقت نامه نهضت آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی استان با نواحی و مناطق و اجرایی نمودن تفاهم نامه های مراکز آموزشی و دانشگاهی را به 43 نفرساعت برساند.

این مقام مسئول اشاره کرد : در این راستا برای 4215 نفر از مدیران و مدیرآموزگاران مدارس استان به مدت 194 ساعت، 1085 نفر از  دبیران درس آمادگی دفاعی  به میزان 32 ساعت و  108 سربازمعلم به میزان 162 ساعت در تابستان سال جاری، دوره آموزشی برگزار شده است.

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :