12 ربیع‌الاول 1443

 اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۴:۱۹:۲۹       ۱۰
سرپرست وزارت آموزش و پرورش در آیین «هفته بزرگداشت پیوند اولیا و مربیان» با اشاره به این که «آموزش و پرورش» بالاترین سرمایه یک خانواده برای رساندن فرزندان به سرمنزل مقصود است، گفت: «تربیت»، محصول سه نهاد «خانواده»، «مدرسه» و «جامعه» است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۴:۱۵:۲۵       ۲۸
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ جلسه تبیین پروژه سواد حرکتی با معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق ۱۴ گانه قزوین با حضور صادقی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل ، معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق و نواحی سراسراستان به میزبانی ناحیه دو برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۳:۳۱:۳۹       ۲۸
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ طی نامه ای، مهندس آذرکیش مدیرکل آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش وزارت متبوع از اهتمام و مدیریت شایسته و تلاش بی شائبه حسنعلی اصغری مدیرکل آموزش و پرورش استان، همکاران آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش استان قزوین در برگزاری مطلوب مرحله استانی و کسب نتایج ارزشمند در مرحله کشوری اولین جشنواره محصولات تولیدی هنرستان های کشور، تقدیر و تشکر به عمل آورد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۰:۳۴:۰۶       ۲۳
سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، نتایج المپیادهای علمی ریاضیات و ادبیات دوره تابستان 1400 را اعلام کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۰:۱۲:۴۴       ۴۰
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ روز سه شنبه بیست و هفتم مهرماه، نشست معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع با حضور حسنعلی اصغری مدیرکل ، شکراوی معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع، لشگری رئیس اداره مالی ،کشتکار رئیس اداره بودجه، میرزایی رئیس اداره فناوری و سایر همکاران اداری مالی اداره کل و نواحی آموزش و پرورش برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۳:۵۰:۱۲       ۷۷
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ عین الله صادقی در حاشیه آیین اعزام کاروان مهر بانشاط به مدارس نواحی و مناطق 14گانه آموزش و پرورش استان قزوین که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان ، پیشکسوتان ، کارشناسان و دبیران تربیت بدنی برگزار شدافزود: این تجهیزات به منظور کیفیت بخشی درس تربیت بدنی ، ایجاد عدالت آموزشی ، حمایت از مدارس نقاط کم برخوردار و کاهش آسیب های اجتماعی توزیع می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۰:۳۲:۱۰       ۶۳
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ حسنعلی اصغری مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با صدور پیامی هفته « تربیت بدنی و ورزش » را تبریک گفت.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۰۷:۳۳:۵۷       ۲۸
مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش گفت: پس از بازگشایی مدارس، واحدهای آموزشی بر اساس پروتکل‌های صورت گرفته و ظرفیت کلاس‌ها می‌توانند با کسب مجوز نسبت به برگزاری اردوها اقدام کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۳:۳۰:۰۰       ۶۴
رییس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین از تمدید مهلت شرکت در فراخوان اولویت‌های پژوهشی آموزش و پرورش استان تا پایان آبان ماه خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۳:۱۸:۱۱       ۶۲
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ روز یکشنبه بیست و پنجم مهر، نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد استان، با حضور دکتر حسنعلی اصغری مدیرکل آموزش و پرورش، سرکار خانم نجفی مدیرکل دفتر روستایی و شوراها ،ابراهیم زاده مدیریت مشارکت های مردمی، احمدی رئیس آموزش و پرورش استثنایی ،طاهرخانی رئیس اداره بهداشت و سلامت ،کشاورز رئیس اداره فرهنگی و هنری ، مظفری مسئول شوراها و مدیران عامل سازمان های مردم نهاد استان باهدف استفاده از ظرفیت فکری، آموزشی و پرورشی سمن های همیار برگزار شد.
  ادامه مطلب...