9 صفر 1443

 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ ۰۹:۵۰:۰۰       ۵۵۳۸
پذیرفته شدگان ورود به دانشگاه فرهنگیان کنکور سراسری 1400، جهت دریافت اطلاعات (مکان، روز، تاریخ، ساعت) مصاحبه و مدارک لازم، طبق جدول اعلامی به سایت پردیس های معرفی شده مراجعه نمایید.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ ۲۰:۴۱:۴۷       ۳۹۲۰
زمان مصاحبه عمومی(گزینش) دو برابرظرفیت پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان وتربیت دبیر شهید رجایی سال1400 اعلام شد .
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ ۱۲:۱۲:۴۹       ۶۱۳
مهلت ثبت کد بورسی از روز چهارشنبه 20 مرداد 1400 لغایت روز سه‌شنبه 20 مهر 1400تمدید شد .
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ ۱۱:۵۵:۴۲       ۲۲۵
معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشوربه همراه جمعی از مسئولین آموزش و پرورش از روند واکسیناسیون فرهنگیان شهرری بازدید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۲۰:۳۳:۰۰       ۱۰۶
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش، با تأکید بر این مفهوم که محتواهای تولید شدۀ دانش اموز تأثیر فرهنگی خود را در جامعه خواهد گذاشت، گفت: در هیچ زمینۀ فرهنگی و هنری ذائقه دانش‌آموزان مورد غفلت واقع نشده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۸:۳۹:۰۰       ۱۸۱
سی‌وپنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش وپرورش کشور به صورت ویدئوکنفرانس با حضور مقام عالی وزارت و شورای معاونین و با حضورمدیر کل ، شورای معاونین و مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در اردوگاه شهید محمد منتظری شهریار آغاز شد و در استانداری تهران ادامه یافت .
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۷:۱۸:۳۷       ۱۴۸
کیوانلو مدیر آموزش وپرورش جوادآباد درحاشیه  سی وپنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش وپرورش سراسر کشور به اهمیت برنامه ریزی مطلوب برای شروع سال تحصیلی جدید و درک شرایط در موقعیت های جدیداشاره نمود .
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۶:۱۸:۴۳       ۱۴۷
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه رودهن در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش گفت: بزرگترین هدف این اجلاس می تواند تبادل و تعامل آرا بین روسای آموزش و پرورش مناطق مختلف ایران باشد. تنوع و تکثر قومیتی و منطقه‌ای ایران و از دیگر سو تشابه و اشتراکات عدیده در بعد آموزش و پرورش می‌تواند راهگشا و راهنمای بهتر فراگیران این مرزوبوم باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۶:۰۰:۰۳       ۱۴۲
 مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر در حاشیه جلسه مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور، لزوم بازنگری اهداف دوره های تحصیلی به صورت ۴ سال یکبار در راستای بازسازی مطالب و محتوای آموزشی مطابق با شرایط روز را خاطر نشان کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۲:۲۹:۲۱       ۱۸۷
مدیر آموزش و پرورش ورامین درحاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشورگفت :هدف از برگزاری سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش بررسی مشکلات مشترک،علت یابی، تحلیل و دستیابی به راه حلهای ممکن و قابل اجرا برای عبور از مشکلات، تشریک مساعی،بررسی روشهای خلاق مدیران درارایه خدمات ، دستیابی به راهکارهای ایجاد رضایت شغلی و پاسخگویی مناسب به مطالبات فرهنگیان است.
  ادامه مطلب...