16 صفر 1443

 اخبار مهم       ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ۱۸:۳۷:۰۷       ۱۶۱
همکار فرهنگی حاج مصطفی قاسمی، رتبه نخست رشته قرائت تحقیق در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه استان مازندران را کسب کرد و موفق به راهیابی به مرحله کشوری این مسابقات سراسری شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ ۱۳:۳۷:۲۳       ۴۲۲
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش ناحیه دو ساری تصریح کرد: من به عنوان خادم دستگاه تعلیم و تربیت به پاس زحمات همه همکاران سر تعظیم فرود آورده و دستانشان را از راه دور می بوسم.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ ۱۶:۳۷:۲۹       ۳۹۳
مدیر کل آموزش و پرورش مازندران در آیین کلنگ زنی هنرستان دخترانه کاردانش خیرساز محمودآباد بر توجه ویژه به امر جهاد مدرسه‌سازی تاکید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ ۱۸:۳۷:۱۹       ۲۷۹
مدیرکل آموزش وپرورش مازندران در بازدید از منطقه کجور با بیان اینکه در برابر تک تک دانش‌آموزان منطقه محروم مسئولیم، گفت: ۲۵ تبلت به دانش‌آموزان و ۴۵ وام کمک هزینه خرید ابزار هوشمند به خانواده‌های دانش‌آموزان این منطقه اختصاص یافت.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ ۱۳:۰۶:۲۷       ۵۳۳
آیین ملی تجلیل از رتبه‌های زیر ۱۰۰ شاهد و ایثارگر در کنکور سراسری سال ۹۹ با حضور آیت‌الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان، خانم صفری معاون استاندار مازندران، سعدی پور مدیرکل آموزش وپرورش مازندران، مدیرکل بنیاد شهید استان و ۵ دانش‌آموز رتبه زیر ۱۰۰ استان در کنکور سال ۹۹، به صورت مشترک ویدئو کنفرانس با کشور برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ ۱۶:۵۶:۰۴       ۳۹۸
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با تأکید بر ضرورت نگاه یکپارچه به تمام نقاط استان گفت: در زمینه توسعه پروژه های عمرانی و آموزشی از قبیل مدرسه‌سازی، ساخت مجتمع‌های آموزشی و رفاهی، درمانگاه‌های فرهنگیان و تمامی خدمات عمرانی در زمینه تعلیم و تربیت، نگاه یکسانی به تمام استان داشته و اعتقاد داریم باید سراسر استان از توسعه متوازن در این عرصه برخوردار شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ ۱۹:۴۲:۰۳       ۶۱۶
مدیرکل آموزش وپرورش مازندران به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج پیام صادر کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ ۱۱:۳۳:۳۹       ۱۱۳۳
طی چند روز اخیر تصویری از حکم یک «طلبه وظیفه» با نام و مشخصات فردی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که در آموزش و پرورش چالوس تدریس می‎کند و بیش از ۱۲ میلیون تومان دریافتی به‌عنوان حقوق دارد، ادعایی که از اساس دروغ و سند ارائه شده نیز جعل است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ ۱۳:۴۷:۵۸       ۴۱۸
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی (24 آبان الی 1 آذر) با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان دیدار کرده و این مناسبت خجسته را به وی و همکاران آن مجموعه تبریک گفت.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ ۰۹:۵۵:۳۹       ۳۶۷
زنگ آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس در شهرستان عباس آباد توسط معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان مازندران نواخته شد.
  ادامه مطلب...