17 شوال 1443

 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ ۱۹:۴۶:۳۲       ۲۸۶
مدیر کل آموزش و پرورش مازندران در جلسه هم اندیشی مسائل آموزشی سمپاد گفت: دستاوردهای دانش آموزان سمپاد در المپیاد بیانگر تلاش های بی وقفه مدیران مدارس استدادهای درخشان است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ ۰۹:۲۰:۲۷       ۲۳۷
جلسه اقماری رؤسای سوادآموزی محور 4 استان مازندران با حضور تقی نیا معاون مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، لیانی مدیر و اعضاء ستادی آموزش و پرورش سوادکوه در دبیرستان امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ ۰۹:۴۲:۰۵       ۲۶۷
اهدای بسته آموزشی کیف و لوازم تحریر به دانش آموزان منطقه بلده با حضور مقامات و مسئولین شهری با آغاز سال تحصیلی جدید انجام شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ۱۸:۳۷:۰۷       ۴۲۰
همکار فرهنگی حاج مصطفی قاسمی، رتبه نخست رشته قرائت تحقیق در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه استان مازندران را کسب کرد و موفق به راهیابی به مرحله کشوری این مسابقات سراسری شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ ۱۳:۳۷:۲۳       ۶۲۷
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش ناحیه دو ساری تصریح کرد: من به عنوان خادم دستگاه تعلیم و تربیت به پاس زحمات همه همکاران سر تعظیم فرود آورده و دستانشان را از راه دور می بوسم.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ ۱۶:۳۷:۲۹       ۵۷۶
مدیر کل آموزش و پرورش مازندران در آیین کلنگ زنی هنرستان دخترانه کاردانش خیرساز محمودآباد بر توجه ویژه به امر جهاد مدرسه‌سازی تاکید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ ۱۸:۳۷:۱۹       ۴۹۰
مدیرکل آموزش وپرورش مازندران در بازدید از منطقه کجور با بیان اینکه در برابر تک تک دانش‌آموزان منطقه محروم مسئولیم، گفت: ۲۵ تبلت به دانش‌آموزان و ۴۵ وام کمک هزینه خرید ابزار هوشمند به خانواده‌های دانش‌آموزان این منطقه اختصاص یافت.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ ۱۳:۰۶:۲۷       ۷۴۹
آیین ملی تجلیل از رتبه‌های زیر ۱۰۰ شاهد و ایثارگر در کنکور سراسری سال ۹۹ با حضور آیت‌الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان، خانم صفری معاون استاندار مازندران، سعدی پور مدیرکل آموزش وپرورش مازندران، مدیرکل بنیاد شهید استان و ۵ دانش‌آموز رتبه زیر ۱۰۰ استان در کنکور سال ۹۹، به صورت مشترک ویدئو کنفرانس با کشور برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ ۱۶:۵۶:۰۴       ۵۸۰
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با تأکید بر ضرورت نگاه یکپارچه به تمام نقاط استان گفت: در زمینه توسعه پروژه های عمرانی و آموزشی از قبیل مدرسه‌سازی، ساخت مجتمع‌های آموزشی و رفاهی، درمانگاه‌های فرهنگیان و تمامی خدمات عمرانی در زمینه تعلیم و تربیت، نگاه یکسانی به تمام استان داشته و اعتقاد داریم باید سراسر استان از توسعه متوازن در این عرصه برخوردار شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ ۱۹:۴۲:۰۳       ۸۲۲
مدیرکل آموزش وپرورش مازندران به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج پیام صادر کرد.
  ادامه مطلب...