20 شوال 1443

 اخبار مهم,اخبار ویژه,وزارت آموزش و پرورش        ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ ۱۳:۲۰:۰۸       ۷۴
مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: آرمان بغدادی هنرآموز هنرستان امام خمینی (ره) این استان مقام اول مسابقات جهانی رباتیک را کسب کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,وزارت آموزش و پرورش        ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ ۱۳:۱۰:۲۹       ۴۹
معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: طرح ابتکاری ایده ها و تجربیات برتر سواد آموزی در این استان با رویکرد آموزشی فراخوان شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,وزارت آموزش و پرورش        ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ ۱۲:۰۴:۱۸       ۸۰
 ایام امتحانات هرساله تنش روحی و به هم ریختگی تمرکزذهنی دانش آموزان را به همراه دارد که بنا به گفته روانشناسان در این شرایط توجه به راهکارهای تربیتی می تواند میزان اضطراب را کاهش دهد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,وزارت آموزش و پرورش        ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ ۰۸:۰۹:۲۷       ۷۷
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: فصلنامه دیجیتالی شورای دانش آموزی البرز برتر کشوری شناخته شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,وزارت آموزش و پرورش        ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۲۲:۲۵:۵۸       ۱۷۹
محمد داودزاده رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموز ش و پرورش استان البرز اظهار داشت روابط عمومی زبان پاسخ‌گوی آموزش و پرورش است
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,وزارت آموزش و پرورش        ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۲۳:۳۸:۰۱       ۱۳۳
امام جمعه محمد شهر کرج گفت: دشمن عملکرد کارهای نیک ما را مصادر کرده است که باید برای مقابله با آن جهاد تبیین را در محوریت کارها قرار دارد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,وزارت آموزش و پرورش        ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۲۳:۲۲:۵۵       ۱۰۳
مدیرکل آموزش و پرورش البرز در این نشست گفت : ستاد استانی قلب تصمیم گیری است لذا برای اجرای کیفی برنامه ها ی مختلف در مدارس باید همه پای کار بیایند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,وزارت آموزش و پرورش        ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۲۲:۵۳:۵۸       ۳۳۶
مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز از تعطیلی تمام مقاطع تحصیلی در این استان فردا چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت در دو نوبت صبح و بعد از ظهر به علت آلودگی هوا خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,وزارت آموزش و پرورش        ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۲۲:۳۴:۵۹       ۱۰۳
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرزاعلام کرد: به مناسبت هفته سلامت و روز جهانی فشارخون طرح پایش فشار خون با شعار" با اندازه گیری دقیق فشار خون و کنترل آن، عمر طولانی تری داشته باشید " برای فرهنگیان در این استان همراه با آموزش در شبکه شاد با همراهی اداره سلامت و تندرستی استان و دانشگاه علوم پزشکی اجرا شد
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,وزارت آموزش و پرورش        ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۲۲:۳۰:۵۴       ۱۲۰
مدیر کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: علی رنجبر از هنرجویان این استان در نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری، نشان خلاق کشوری را درحوزه آموزش و یادگیری از وزیر آموزش و پرورش دریافت کرد.
  ادامه مطلب...