19 شوال 1443

 اخبار مهم       ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ ۱۲:۳۹:۱۷       ۱۴۷۰
بیستمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان با نیازهای ویژه سراسر کشور با حضور 1100 شرکت کننده و به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرتهران برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ریاست       ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ ۱۲:۱۰:۳۹       ۱۵۰۸
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: کتاب های دانش آموزان با نیازهای ویژه در تمامی مقاطع تحصیلی چاپ شده و در نهایت تا اول شهریور ماه در تمام استان های کشور توزیع می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ریاست       ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ ۱۲:۵۱:۱۴       ۱۵۲۶
معاون وزیر و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از فعالیت حدود ۲۲۰۰ پایگاه در سراسر کشور به منظور اجرای طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ریاست       ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ ۱۵:۰۲:۳۸       ۱۵۶۵
طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان در شهر تهران امرو زچهارشنبه 29 خرداد با حضور مسئولان آغاز شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار استانی,اخبار مهم,ریاست       ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ ۱۴:۵۷:۴۱       ۱۵۱۸
مراسم افتتاحیه طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان شهرتهران با حضور دکتر قدمی معاون‌وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور برگزارشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ریاست       ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ ۱۲:۴۹:۵۰       ۱۶۸۳
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنائی کشور با اشاره به وجود ۲۰ مدرسه اوتیسم در کشور گفت: آموزش‌وپرورش امروز به دنبال عادی‌سازی و یکپارچگی دانش‌آموزان است و هر استان حداقل به یک مدرسه اوتیسم نیاز دارد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ ۱۲:۴۶:۱۲       ۱۷۹۳
انجمن نابینایان ایران و انجمن علمی آفرینش های هنری معلولان ایران با مشارکت سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور و دیگر نهادها نخستین جشنواره ملی کاما (کتاب افراد دارای معلولیت ایران) را برگزار می کند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ریاست       ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ ۱۱:۱۷:۵۵       ۱۷۶۰
رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور در نشست خبری با اصحاب رسانه با موضوع « اجرای برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نو آموزان بدو ورود به دبستان» از فعالیت بیش از ۲۲۰۰ پایگاه طرح سنجش در سراسر کشور خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ریاست       ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ ۱۱:۱۵:۳۹       ۱۵۶۲
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که با همکاری سازمان آموزش و پرورش استثنایی، اضافه کردن بررسی میزان آمادگی زبان فارسی در طرح سنجش سلامت در دستور کار قرار خواهد گرفت و روی آن کار می کنیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,معاونت برنامه ریزی آموزشی       ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ ۱۰:۰۵:۱۰       ۱۳۹۸
معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی ایجاد فرصت های برابر آموزشی را از حقوق اساسی دانش آموزان برابر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اعلام کرد و گفت :به طور معمول حدود ۳۵هزار نفر دانش آموز دیرآموز در برنامه سنجش نوآموزان شناسایی می شوند.
  ادامه مطلب...