18 ذیحجه 1442

 اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ ۱۱:۵۶:۱۳       ۵۲
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ محمد فیروزی مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان قزوین اظهار داشت: مهمترین و موثرترین عامل رشد و توسعه جوامع بشری در تمامی زمینه ها، منابع انسانی متعهد، متخصص و با کیفیت است.
  ادامه مطلب...
 اخبار پروژه مهر,اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ ۱۱:۰۰:۴۵       ۷۴
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و به نقل از خبرگزاری برنا؛ جانشین ستاد کرونای استان قزوین گفت: با واکسیناسیون کامل فرهنگیان و ایمن سازی معلمان شرایط مناسبی برای آغاز سال تحصیلی مهیا می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ ۱۰:۵۵:۲۸       ۵۱
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و به نقل از خبرگزاری برنا؛ اجلاس سراسری دو روزه روسای آموزش و پرورش که با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار، منوچهر حبیبی معاون استاندار، اصغری مدیرکل آموزش و پرورش استان و روسای آموزش و پرورش مناطق در سالن باغستان قزوین برگزار شد پس از سخنان رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش این اجلاس به پایان رسید.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ ۱۰:۴۴:۱۲       ۸۳
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و به نقل از خبرگزاری برنا؛ علی رحمانی در مراسم اختتامیه اجلاس دو روزه روسای آموزش و پرورش مناطق کشور که به صورت ویدئو کنفرانس در سالن باغستان قزوین برگزارشد با اشاره به اهمیت تزریق واکسن برای گروه معلمان اظهارداشت: با دریافت سهمیه بیشتری از واکسن قادریم گروه های دیگری را با سرعت واکسینه کنیم تا نگرانی جامعه کمتر شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ ۱۰:۲۷:۱۱       ۹
رئیس جمهور با بیان اینکه دولت در ۸ سال گذشته مسأله آموزش و پرورش را به عنوان یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین موضوع های کشور مورد توجه قرار داده است، اظهار کرد: دولت با تدوین لوایح مختلف و اقدامات لازم در زمینه حقوق معلمان و کارهای عمرانی در سطح آموزش و پرورش نشان داد که هیچگاه اهمیت آموزش و پرورش را فراموش نکرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ ۱۰:۲۴:۲۱       ۳۲
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ حسن رحیم خانی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای طرح تحولی ارتقاء مهارت های روانی اجتماعی و ذیل برنامه نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان ( نماد) خط ملی ۱۵۷۰ یا اورژانس دانش آموزی در سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۷:۱۰:۵۹       ۱۰۳
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری روسای آموزش و پرورش ، حسنعلی اصغری مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: با تمهیدات انجام شده واکسیناسیون فرهنگیان و معلمان از فردا با سرعت آغاز می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۶:۴۶:۲۹       ۱۷
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ دانش آموزان و مشاوران قزوینی با کسب ۵ عنوان در دومین جشنواره ملی «همیار مشاور» خوش درخشیدند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۶:۴۴:۴۶       ۱۳
سخنگوی ستاد ملی کرونا در سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور اعلام کرد: سازمان‌های بین المللی از تعطیلی مدارس ابراز نگرانی کردند به طوری که گفتند برای بازگشایی مدارس فارغ از واکسیناسیون برنامه ریزی کنید.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۲:۵۷:۳۷       ۴۸
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ عسگر علی جوانبخت در حاشیه دومین روز اجلاس سراسری روسای آموزش و پرورش که در سالن باغستان برپاست در گفتگو با خبرگزاری برنا، رسالت واقعی معلمان در شرایط کنونی را ابتدا امیدواری واقعی خوددو سپس امیدوار کردن مخاطبان و دانش آموزان است و فرزندان ما به هر میزان که فارسی، ریاضی، شیمی، دین و زندگی بیاموزند و هر میزان مهارت زندگی کسب کنند اما اگر به آینده خود ، جامعه و مفید وواثرگذاری خود امید نداشته باشند ، معمای بزرگی را حل نخواهند کرد و گره مهمی از زندگی خود و دیگران نخواهند گشود.
  ادامه مطلب...