20 صفر 1443

 اخبار مهم,اخبار ویژه,بسته خبری       ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۹:۲۴:۰۸       ۲۸۰
عنوان رتبه برتر اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در مجموع شاخص‌های عمومی گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در جشنواره شهید رجایی، گردهمایی مدیران و رؤسای آموزش و پرورش استان اصفهان، آغاز سال تحصیلی به صورت مجازی و... اخباری است که در بسته خبر این هفته می‌خوانید.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,بسته خبری       ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ ۱۳:۲۶:۱۰       ۱۵۸
واکسیناسیون 75 در صد از فرهنگیان استان، انعقاد تفاهم‌نامه بین اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان و جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و توزیع تجهیزات ورزشی مدارس در آستانه سال تحصیلی جدید در قالب کاروان مهر بانشاط از جمله اخبار اداره آموزش‌وپرورش استان اصفهان در هفته جاری بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,بسته خبری       ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ ۱۳:۰۶:۴۶       ۴۹۸
آغاز واکسیناسیون دوز دوم فرهنگیان استان، ثبت سفارش کتب درسی ۷۰ درصد دانش‌آموزان استان، افتتاح مرکز نیکوکاری شهید محمد نساجی و دبستان زنده‌یاد حاج غلامحسین صالحی نجف‌آباد و آیین رونمایی از مجموعه تولیدات آموزش محیط‌زیست ویژه دوره پیش‌دبستانی از جمله رخدادهایی است که دربسته خبری اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان می‌خوانید.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,بسته خبری       ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ ۱۲:۳۰:۰۰       ۳۳۰
آیین افتتاحیه اوقات فراغت سال ۱۴۰۰ دانش آموزان استان اصفهان، تمدید ثبت و سفارش کتب درسی میان پایه‌ها تا 5 تیرماه و ورود 90 هزار نوآموز در سال تحصیلی جدید به مدارس از جمله خبرهای مهم در آموزش و پرورش استان اصفهان در هفته گذشته بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,بسته خبری       ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ ۱۳:۰۱:۵۳       ۲۶۷
برگزاری یکصد و چهل و نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان اصفهان، انتصاب سیدمحمد میرپور به عنوان سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان، آمادگی 79 هزار دانش‌آموز رأی اولی در استان اصفهان برای حضور در انتخابات 28 خرداد 1400 و... از جمله خبرهای یک هفته اخیر آموزش و پرورش استان اصفهان بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,بسته خبری       ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ ۱۲:۵۵:۰۰       ۲۳۵
آیین کلنگ زنی مدرسه شش کلاسه در روستای حسن آباد وسطی شهرستان تیران و کرون، تشریح ثبت نام درمدارس شاهد و آغاز ثبت نام فعالیت‌های اوقات فراغت تابستان در شبکه شاد از جمله خبرهای یک هفته اخیر آموزش و پرورش استان اصفهان بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,بسته خبری       ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ ۱۲:۲۹:۰۷       ۲۶۲
بازدید مدیر کل و معاونین اداره کل آموزش ‌و پرورش استان اصفهان از حوزه‌های امتحانی، تاکید محمد اعتدادی بر ثبت و سفارش کتب درسی توسط خانواده‌ها و افتتاحیه آزمایشی طرح ۱۵۷۰ نماد از جمله خبرهای یک هفته اخیر آموزش و پرورش استان اصفهان بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,بسته خبری       ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ ۱۳:۱۲:۳۹       ۳۹۰
الزام حضور مراقبین سلامت در حوزه های امتحانی، تقدیر رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی وزارت آموزش‌وپرورش از محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان و افتتاح دبستان پروفسور مجید سمیعی از جمله اخبار آموزش و پرورش استن اصفهان در هفته گذشته بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,بسته خبری       ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ ۱۴:۰۳:۰۰       ۲۱۳
برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام معلم، مصاحبه با معلمین سرآمد، برگزاری حضوری امتحانات پایه نهم و دوازدهم و اهداء تبلت به دانش آموزان از جمله اخبار آموزش و پرورش استان اصفهان در هفته گذشته بوده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,بسته خبری       ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ ۱۳:۱۵:۰۰       ۱۷۶
برگزاری بزرگداشت مقام معلم، تمدید زمان ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی و دبیرستان های فرهنگ و دیدار مسولین و مقامات استانی با مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان از جمله اخباری است که در بسته خبری هفته خواهید خواند.
  ادامه مطلب...