24 شوال 1443

 اخبار استان ها,اخبار داخلی,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۸:۵۰:۴۱       ۲۴۸
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه به نقل از ،اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان، مهندس محمدمهدی کاظمی، در گردهمایی معاونین آموزشی، پرورشی، فرهنگی ومعاونین آموزش متوسطه استان ها، بیان داشت: مقام معظم رهبری بر تشکیل و تحکیم تمدن اسلامی، تاکید فراوان دارند و این مهم با تقویت زیر ساخت تربیت نیروی انسانی در دوره دوازده ساله تحصیلی محقق می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار داخلی,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۰۹:۴۹:۵۵       ۱۹۲
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان، محمد مهدی کاظمی در گردهمایی معاونین آموزش متوسطه استان های سراسر کشور، افزود:
  ادامه مطلب...
 اخبار داخلی,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ۱۶:۵۳:۲۹       ۵۱۹
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش ، صبح امروز شنبه 24 اردیبهشت ،باحضور معاون آموزش متوسطه وزیر ، مدیران کل دفاتر معاونت و کارشناسان دفتر آموزش های فنی حرفه ای و کاردانش، مراسم تکریم ومعارفه در سالن جلسات معاونت برگزارشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار داخلی,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ ۱۹:۳۸:۰۸       ۱۱۹
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، ایشان معلمان را مفتخرین به هدایت نسل‌های آینده خواندند و افزودند: هدف از دیدار با معلمان برجسته شدن نقش آنان و تثبیت و ماندگار شدن ارزش معلمی در افکار عمومی است تا هم معلم و خانواده‌اش به شغل او افتخار کنند، هم جامعه به معلم به چشم یک فرد مفتخر نگاه کند.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار داخلی,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ ۱۹:۲۶:۴۳       ۱۱۳
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عصر امروز یوسف نوری در اختتامیه نمایشگاه اینوتکس؛ اظهار کرد: چنین رویدادهایی، انگیزه دانش آموزان را برای حضور در جامعه دانش بنیان فراهم می کند. بر اساس جامعه دانش بنیان، تولید بهره‌ور خواهد شد و اشتغال ایجاد خواهد شد و برای این کار چاره‌ای جز توجه به دوران کودکی و نوجوانی نداریم، زیرا ایده های خلاق در آن دوره شکل می گیرد و در آینده شاهد بروز آن ها خواهیم بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار داخلی,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۱۲:۵۶:۴۸       ۱۱۹
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه، عباس سلطانیان در همایش روز کشوری تجلیل از همیار معلمان در دبیرستان فرهنگ منطقه 13 شهر تهران که با حضور علیجانی معاون آموزش متوسطه شهر تهران، قربانی رئیس اداره آموزش دوره اول و دوم متوسطه نظری، خانم شادمانی مدیر آموزش و پرورش منطقه 13 و جمعی از مسئولین استانی و منطقه برگزار شد؛ از اجرای طرح همیار معلم در تمامی دبیرستان های کشور خبر داد و گفت: همزمان با هفته گرامی داشت مقام معلم، تجلیل از همیار معلمان در روز سه شنبه 20/02/1401 به صورت همزمان در تمامی استان ها و مناطق کشور برگزار می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار داخلی,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ ۱۲:۱۷:۴۹       ۱۱۷
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه به نقل ازکارشناس اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه 13 تهران؛ آئین افتتاح نمایشگاه دست سازه های هنرجویان هنرستان هیأت امنایی سمیه منطقه 13، با حضور آذرکیش مدیرکل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای وزارت متبوع، شادمانی سرپرست آموزش و پرورش منطقه 13، اسدی معاون آموزش متوسطه و شورای مدرسه در هنرستان هیأت امنایی دخترانه سمیه برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار داخلی,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ ۱۹:۴۶:۱۲       ۱۹۶
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه ، عصرروز یکشنبه 18 اردیبهشت باحضور مهندس کاظمی درهمایش مجازی باعنوان ((ارتقای علمی دانش آموزان متوسطه نظری )) برای مدیران دبیرستانهای شبانه روزی کشور ، دراستودیوی دبیرستان البرز ماندگار تهران برگزارشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار داخلی,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه,دوره اول متوسطه       ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ ۱۶:۱۱:۵۰       ۲۹۱
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه، عباس سلطانیان در وبینار رؤسای ادارات آموزش متوسطه نظری و کارشناس مسئولان مدارس شبانه روزی که از استودیو دبیرستان ماندگار البرز با حضور جناب آقای دکتر منادی رئیس محترم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اجرا می شد؛ از اجرای طرح پویش علمی جهادی با همکاری دبیرستان ماندگار البرز و حمایت کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در 1156 دبیرستان شبانه روزی کشور خبر داد و گفت: در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، داشتن نگاهی عدالت محور به امر آموزش و پرورش در اقصی نقاط کشور مورد تأکید قرار گرفته و توسعه عدالت آموزشی و ایجاد فرصت های مطلوب یادگیری مورد تأکید ریاست محترم جمهور و مقام عالی وزارت می باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار داخلی,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ ۱۰:۵۸:۱۰       ۶۶۵
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه ،صبح امروز چهارشنبه ، باحضور مهندس کاظمی معاون آموزش متوسطه وزیر ، مراسم تکریم ومعارفه مدیران قبلی وجدید در سالن جلسات دفتر متوسطه اول برگزارشد.
  ادامه مطلب...