24 شوال 1443

 اخبار استان ها,اخبار داخلی,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۸:۵۰:۴۱       ۲۴۸
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه به نقل از ،اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان، مهندس محمدمهدی کاظمی، در گردهمایی معاونین آموزشی، پرورشی، فرهنگی ومعاونین آموزش متوسطه استان ها، بیان داشت: مقام معظم رهبری بر تشکیل و تحکیم تمدن اسلامی، تاکید فراوان دارند و این مهم با تقویت زیر ساخت تربیت نیروی انسانی در دوره دوازده ساله تحصیلی محقق می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۸:۱۶:۳۳       ۲۲۴
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه به نقل از ،اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش فارس، دکتر حمید یزدانی در آیین افتتاحیه نشست کشوری علمی _ پژوهشی علوم پایه برای پیشرفت پایدار در شیراز ضمن اشاره به نقش دبیرخانه ی کیفیت بخشی به فرایند درس علوم تجربی در متوسطه اول گفت:
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۳:۳۸:۰۱       ۱۹۶
 به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران چهارمین رویداد اینوتکس سیکاپ همزمان با یازدهمین نمایشگاه اینوتکس در پارک فناوری پردیس با همکاری معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و با حضور دانش آموزان، مربیان، مدیران و خانواده دانش آموزان آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار داخلی,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ ۱۹:۳۸:۰۸       ۱۱۹
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، ایشان معلمان را مفتخرین به هدایت نسل‌های آینده خواندند و افزودند: هدف از دیدار با معلمان برجسته شدن نقش آنان و تثبیت و ماندگار شدن ارزش معلمی در افکار عمومی است تا هم معلم و خانواده‌اش به شغل او افتخار کنند، هم جامعه به معلم به چشم یک فرد مفتخر نگاه کند.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار داخلی,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ ۱۹:۲۶:۴۳       ۱۱۳
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عصر امروز یوسف نوری در اختتامیه نمایشگاه اینوتکس؛ اظهار کرد: چنین رویدادهایی، انگیزه دانش آموزان را برای حضور در جامعه دانش بنیان فراهم می کند. بر اساس جامعه دانش بنیان، تولید بهره‌ور خواهد شد و اشتغال ایجاد خواهد شد و برای این کار چاره‌ای جز توجه به دوران کودکی و نوجوانی نداریم، زیرا ایده های خلاق در آن دوره شکل می گیرد و در آینده شاهد بروز آن ها خواهیم بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ ۱۹:۲۱:۲۶       ۱۴۷
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، برنامه «بدون خط‌خوردگی» رادیو گفت‌وگو در خصوص دیدار جمعی از معلمان و فرهنگیان با رهبر انقلاب با محمدمهدی کاظمی معاون آموزش متوسط وزارت آموزش‌وپرورش به‌صورت تلفنی گفتگو کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۱۳:۳۵:۱۴       ۱۸۵
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه، مراسم افتتاحیه نمایشگاه در روز سه شنبه 20 اردیبهشت ، باحضور دکتر سورنا ستاری معاون رئیس جمهور ومقامات عالی رتبه کشوری و سفرا یانمایندگان سفارتخانه ها بیش از30کشور جهان درپارک فناوری پردیس آغاز شد وتا روز جمعه مورد بازدید عموم قرارخواهد گرفت.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار داخلی,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۱۲:۵۶:۴۸       ۱۱۹
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه، عباس سلطانیان در همایش روز کشوری تجلیل از همیار معلمان در دبیرستان فرهنگ منطقه 13 شهر تهران که با حضور علیجانی معاون آموزش متوسطه شهر تهران، قربانی رئیس اداره آموزش دوره اول و دوم متوسطه نظری، خانم شادمانی مدیر آموزش و پرورش منطقه 13 و جمعی از مسئولین استانی و منطقه برگزار شد؛ از اجرای طرح همیار معلم در تمامی دبیرستان های کشور خبر داد و گفت: همزمان با هفته گرامی داشت مقام معلم، تجلیل از همیار معلمان در روز سه شنبه 20/02/1401 به صورت همزمان در تمامی استان ها و مناطق کشور برگزار می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار داخلی,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ ۱۲:۱۷:۴۹       ۱۱۶
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه به نقل ازکارشناس اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه 13 تهران؛ آئین افتتاح نمایشگاه دست سازه های هنرجویان هنرستان هیأت امنایی سمیه منطقه 13، با حضور آذرکیش مدیرکل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای وزارت متبوع، شادمانی سرپرست آموزش و پرورش منطقه 13، اسدی معاون آموزش متوسطه و شورای مدرسه در هنرستان هیأت امنایی دخترانه سمیه برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ ۲۰:۲۶:۲۷       ۱۲۴
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، مهدی کاظمی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر قدس ضمن تبریک هفته معلم و خدا قوت به فرهنگیان گفت: سعی و تلاشمان بر این است که سند تحول بنیادین را اجرایی کرده و به مسائل معیشتی معلمان بیشتر توجه کنیم، در این راستا رتبه‌بندی معلمان تا حدی مشکلات معیشتی آن‌ها را مرتفع می‌سازد که به‌زودی این قانون اجرا خواهد شد
  ادامه مطلب...