9 صفر 1443

 اخبار ویژه,پروژه مهر ۹۹       ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ ۱۵:۴۵:۲۳       ۴۹۰
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: هم اندیشی و برنامه ریزی در جهت ارتقای شاخص های سواد آموزی از برنامه های اولویت دار مجموعه تعلیم و تربیت استان است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,پروژه مهر ۹۹       ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ ۱۳:۴۸:۳۴       ۴۲۰
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به موفقیت استان خوزستان در جذب مشارکت بالای خیرین مدرسه ساز؛ اظهار کرد: یک هزار و ۱۰۰ کلاس درس جدید با اعتباری بالغ بر ۲۸۰ میلیارد تومان امسال در استان خوزستان ساخته خواهد شد. هم چنین تاکنون ۵ هزار مدرسه هوشمند سازی شده اند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,پروژه مهر ۹۹       ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ ۱۲:۳۵:۳۴       ۴۰۹
در راستای ترویج فرهنگ مشارکت در پویش آجر به آجر و توسعه فضاهای آموزشی کشور، شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور قرارداد همکاری امضا کردند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,پروژه مهر ۹۹       ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ ۱۲:۲۵:۲۹       ۴۳۲
با حضور؛ رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور؛ استاندار خوزستان؛ مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان و رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی دبیرستان ۹ کلاسه ایرانسل با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان در شهر ویس شهرستان باوی افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,پروژه مهر ۹۹       ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ ۱۶:۲۸:۴۶       ۴۹۸
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به رشد ۳۳ درصدی رتبه های زیر ۱۰۰۰ منطقه ای کنکور سراسری ۹۹ در خوزستان، اظهار کرد: ۲۸۴ دانش آموز خوزستانی موفق به کسب رتبه های زیر ۱۰۰۰ منطقه ای شدند. همچنین دانش آموزان استان ۲۷ رتبه دو رقمی کنکور سراسری را از آن خود کردند. حمایت از پویش مردمی آجر به آجر در دستور کار متولیان تعلیم و تربیت استان است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,پروژه مهر ۹۹       ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ ۱۶:۳۰:۰۰       ۱۸۶
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اولین جلسه کمیته فرهنگی آموزشی پدافند غیر عامل استانداری خوزستان با هدف تبیین برنامه های عملکردی تشکیل شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر ۹۹       ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ ۱۰:۱۱:۱۴       ۵۷۲
با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان؛ جلسه ویدئو کنفرانس معاونین پرورشی و تربیت مناطق و نواحی سراسر استان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,پروژه مهر ۹۹       ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ ۱۴:۴۲:۵۰       ۴۷۷
تفاهم نامه همکاری آموزش و پرورش خوزستان و هیئت ورزش های همگانی استان خوزستان منعقد شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,پروژه مهر ۹۹       ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ ۱۴:۳۰:۲۳       ۳۷۹
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری آموزش و پرورش خوزستان و هیئت ورزش های همگانی استان بیان کرد: یکی از اولویت های مجموعه تعلیم و تربیت استان توسعه کمی و کیفی فضاهای ورزشی دانش آموزی در خوزستان است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,پروژه مهر ۹۹       ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ ۱۹:۲۴:۴۶       ۴۹۰
آیین افتتاح نمازخانه هنرستان صنعتی آیت الله سعیدی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و با حضور استاندار خوزستان؛ مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس خوزستان در بهبهان برگزار شد.
  ادامه مطلب...