18 رجب 1442

 اخبار ویژه,جلوه های معلمی,مصاحبه       ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۴:۲۵:۴۲       ۹۹
معلم فولادشهری زمانی که متوجه شرایط وخیم دانش‌آموز خود شد، برای نجات جان وی تلاش کرد تا جلوه ایثار را به زیبا‌ترین شکل ممکن به نمایش بگذارد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,خیرین مدرسه ساز,مصاحبه       ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۰:۰۰:۴۱       ۴۱
فضل الله رئیس زاده خیر نیک اندیشی است که دو باب آموزشگاه را در محله سروستان شهرضا برای تحصیل فرزندان دیار خود بنا کرده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,مصاحبه       ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ ۱۵:۴۳:۱۶       ۴۷۵
آذین عباسی گفت: اگر کتاب درسی را خوب بخوانیم، حتی اگر کتاب تستی هم نداشته باشیم، می توانیم نتیجه دلخواه را بگیریم و معتقدم امکانات مهم است ولی نه آنقدری که بتواند جلوی نتیجه خوب یک نفر را بگیرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,مصاحبه       ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ ۱۵:۰۹:۳۴       ۴۲
در شرایطی که ویروس کرونا آموزش دانش‌آموزان را از فضای فیزیکی کلاس به فضای مجازی سوق داده، هستند معلمانی که بدون هیچ چشم داشتی علاوه بر تدریس، فعالیت‌های فوق‌برنامه‌ای برای دانش‌آموزان انجام می‌دهند تا جهاد آموزشی و جلوه ایثار را به بهترین شکل ممکن نشان دهند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,خیرین مدرسه ساز,مصاحبه       ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ ۰۸:۵۹:۱۵       ۷۲
فضل الهی: آینده دانش‌آموز در مدرسه ساخته می‌شود و چه بهتر است که با سرمایه‌گذاری در این امور بتوانیم آیند بهتری را برای کشورمان رقم بزنیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,مصاحبه       ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ ۱۶:۲۲:۰۸       ۱۴۸
در شرایطی که شیوع ویروس کرونا مسیر مأموریت اصلی آموزش‌وپرورش را مسدود کرده، اما معلمانی هستند که همچنان دلسوزانه برای تحصیل آینده‌گان این مرز و بوم تلاش می‌کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,مصاحبه       ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ ۱۳:۰۰:۳۰       ۷۶
علی شریعتی نیا : علی‌رغم شرایط خاص یکسال گذشته و شیوع بیماری کرونا؛ به لطف الهی، و همدلی همکاران عملکرد قابل قبولی را در منطقه شاهد بودیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,مصاحبه,معاونت تربیت بدنی وسلامت       ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ ۱۲:۲۶:۵۷       ۱۳۳
فرهاد رضایی دبیر باسابقه تربیت بدنی ناحیه شش آموزش و پرورش اصفهان، که موفق به کسب بیش از یکصد مدال رنگارنگ تیمی و انفرادی شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,مصاحبه       ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ ۰۸:۰۰:۰۰       ۳۸
محمد معدندار گفت: با شیوع وروس کرونا شاهد بودیم که چگونه معلمین با استفاده از فضای مجازی تلاش کردند آموزش متوقف نشود و دانش‌آموزان از تحصیل عقب نمانند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,مصاحبه       ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ ۰۸:۰۰:۰۰       ۳۷
مصطفی جعفری گفت: در این مدت همه همکاران برای تهیه تبلت و گوشی تلفن همراه هوشمند، اقدامات فراوانی انجام دادند که حدود 20 میلیون تومان جمع آوری و برای دانش آموزان بی بضاعت تبلت و تلفن همراه تهیه شد تا با عضویت در شبکه شاد بتوانند از آموزش با کیفیت بهره ببرند.
  ادامه مطلب...