9 صفر 1443

 آموزش‌وپرورش‌استان در آینه رسانه‌ها,اخبار مهم,اخبار ویژه,پروژه مهر,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۴:۵۱:۵۳       ۱۶۱
لیلا سادات ابطحی گفت: بازگشایی مدارس با صدور دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام خواهد شد، باید عوارض عدم حضور دانش‌آموزان در مدرسه را جبران کنیم و به همین دلیل بازگشایی مدارس به‌صورت تدریجی، ایمن، آرام و اقتضایی خواهد بود.
  ادامه مطلب...
 آموزش‌وپرورش‌استان در آینه رسانه‌ها,اخبار مهم,اخبار ویژه,پروژه مهر,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۴:۴۹:۳۹       ۱۳۶
محمدرضا ناظم زاده گفت: هیچ آموزشی جای آموزش حضور را نمی‌گیرد و ما در برنامه‌های حضوری تقدم سلامت دانش‌آموزان بر آموزش را در نظر می‌گیریم که با تلاش همکارانم در برگزاری آزمون‌های امتحانات حضوری پایه نهم و دوازدهم این موضوع را ثابت کردیم.
  ادامه مطلب...
 آموزش‌وپرورش‌استان در آینه رسانه‌ها,اخبار مدیرکل,اخبار ویژه,مصاحبه       ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ ۱۱:۲۲:۲۷       ۱۱۸
محمد اعتدادی گفت: مجموعه اقداماتی برای بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید در راستای اجرای برنامه‌های عملکردی آموزش‌وپرورش در قالب پروژه مهر در سراسر استان در حال انجام است و باتوجه‌به شرایط موجود تاکنون سیاست‌های ما مبتنی بر بازگشایی غیرحضوری مدارس در ابتدای مهرماه است.
  ادامه مطلب...
 آموزش‌وپرورش‌استان در آینه رسانه‌ها,اخبار مدیرکل,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ ۱۳:۲۶:۱۹       ۱۴۵
محمد اعتدادی گفت: بازگشایی مدارس در استان اصفهان منطبق بر نظر ستاد ملی کرونا خواهد بود و باید منتظر تصمیم نهایی این ستاد برای بازگشایی ۱۰۰ درصدی مدارس باشیم.
  ادامه مطلب...
 آموزش‌وپرورش‌استان در آینه رسانه‌ها,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ ۰۸:۴۱:۵۲       ۲۰۷
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: ۱۰ هزار دانش‌آموز در ۸۰ حوزه امتحانی در سطح استان در امتحانات نهایی شهریورماه شرکت می‌کنند که بیشتر آنها از پایه دوازدهم هستند و این حوزه‌های امتحانی معمولاً در نواحی و مناطق بزرگ آموزش و پرورش است.
  ادامه مطلب...
 آموزش‌وپرورش‌استان در آینه رسانه‌ها,اخبار مهم,اخبار ویژه,حوزه مدیرکل       ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ ۱۳:۰۲:۲۹       ۴۶۹
رئیس اداره فناوری اطلاعات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: سیدا با تدابیر وزارت آموزش و پرورش رنگ آرامش را دید.
  ادامه مطلب...
 آموزش‌وپرورش‌استان در آینه رسانه‌ها,اخبار مهم,اخبار ویژه,مصاحبه       ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ ۰۸:۲۰:۱۵       ۲۴۰
رتبه ۷ رشته ریاضی از اصفهان رمز موفقیتش را اراده و پشتکار در شرایط کرونایی دانست و گفت: در هیچ کلاس‌ تقویتی و کنکور شرکت نکردم و فقط با درس خواندن در خانه و شرکت در آزمون‌ها برای کنکور خود را آماده کردم.
  ادامه مطلب...
 آموزش‌وپرورش‌استان در آینه رسانه‌ها,اخبار مهم,اخبار ویژه,مصاحبه       ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ ۱۱:۴۷:۲۰       ۳۱۲
رتبه ۳ کنکور انسانی گفت: من دبیرستان روزانه هم نبوده‌ام و یک ساعت هم برای کنکور کلاس شرکت نکردم و هیچ مشاور و معلم شخصی نداشتم.
  ادامه مطلب...
 آموزش‌وپرورش‌استان در آینه رسانه‌ها,اخبار ویژه,حوزه مدیرکل       ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۰۷:۵۹:۱۵       ۱۹۰
وحید محمودی گفت: شهریه ثبت‌نام مدارس غیردولتی هنوز به استان‌ها ابلاغ نشده و سالانه حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش دارد به نواحی و مناطق استان بخشنامه شده والدین علی الحساب شهریه مصوب سال گذشته را برای پیش‌ ثبت‌نام دانش آموز پرداخت کنند.
  ادامه مطلب...
 آموزش‌وپرورش‌استان در آینه رسانه‌ها,اخبار مهم,اخبار ویژه,مصاحبه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ ۱۰:۲۹:۰۹       ۳۲۶
محمدرضا ناظم زاده: دسترسی سخت و اشکال در اتصال به سامانه پادا، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌ها را سردرگم کرده است.
  ادامه مطلب...