9 صفر 1443

 آماده سازی مدارس دربرابرحوادث (ضابطه 406),اخبار مهم       ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ۱۶:۴۸:۳۵       ۲۵۵
محسن گلابی : در راستای فرهنگ سازی و بر اساس ضرورت می بایست آموزش های اولیه آتش نشانی به دانش آموزان داده شود تا در مواقع مورد نیاز آمادگی مواجهه با برخی حوادث را داشته باشند .
  ادامه مطلب...
 آماده سازی مدارس دربرابرحوادث (ضابطه 406),اخبار مهم       ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ۱۶:۴۳:۴۸       ۲۲۳
سید مصطفی علوی : حوادث نشتی گاز را می بایست جدی گرفت و بازبینی اتصالات گازی استفاده شده در مدارس از موارد ضروری و دارای اهمیت است.
  ادامه مطلب...
 آماده سازی مدارس دربرابرحوادث (ضابطه 406),اخبار مهم       ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ۱۶:۳۴:۵۵       ۲۲۰
مجید نسیمی: مقاوم بودن ساختمان مدرسه در بلایای طبیعی را ضروری است ؛ ساختمان مدارس در هنگام مواجهه با حوادث غیر مترقبه محافظ جان دانش آموزان هستند و پس از نیز به عنوان مرکز پناه اضطراری در محله ها مورد استفاده قرار می گیرند.
  ادامه مطلب...
 آماده سازی مدارس دربرابرحوادث (ضابطه 406),اخبار مهم,معاونت تربیت بدنی وسلامت       ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ۱۶:۳۱:۵۷       ۲۴۳
کمال حیدری : ارائه آموزش های لازم برای دانش آموزان در فرهنگ سازی خودمراقبتی در خانواده ها تأثیر گذار است و دانش آموزان امروز ، والدین فردای جامعه هستند.
  ادامه مطلب...
 آماده سازی مدارس دربرابرحوادث (ضابطه 406),اخبار ویژه       ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ۱۶:۲۱:۱۲       ۱۰۶۵
سید مهدی میربد: حفظ و نگهداری صحیح، تعمیرات به موقع و اصولی و تجهیز فضای فیزیکی به امکانات مورد نیاز، طول عمر بنای مدرسه را تا دو برابر افزایش می دهد.
  ادامه مطلب...
 آماده سازی مدارس دربرابرحوادث (ضابطه 406),اخبار ویژه,معاونت پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه‌منابع       ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ۱۶:۱۵:۰۰       ۶۵۸
 گردهمایی و کارگاه آموزشی با موضوع ایمنی مدارس با حضور روسا و معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی نواحی و مناطق استان در مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان شماره سه شهر اصفهان برگزار شد.
  ادامه مطلب...