12 ربیع‌الاول 1443

 اخبار مهم,اخبار ویژه,برگزیده ها,دیدگاه ها,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ ۰۷:۴۶:۵۲       ۴۴
هدف اصلی جشنواره علمدار که برای دومین سال متوالی به میزبانی استان کرمان برگزار می‌شود و دبیرخانه کشوری آن نیز در کرمان است، تعمیق و تحکیم فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت و آشنایی دانش‌آموزان با سبک زندگی شهید سلیمانی است.
  ادامه مطلب...
 اخبار خوب مدرسه ما,اخبار مهم,اخبار ویژه,برگزیده ها,پروژه مهر,دیدگاه ها       ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ ۰۷:۴۳:۱۸       ۳۳۰
وزیر آموزش‌وپرورش در گفت‌وگو با اعضای ستاد بزرگداشت مقام معلم و جمعی از معلمان سراسر کشور اظهار کرد:‌ نقش «معلم» با توسعه فضای مجازی، برجسته‌تر شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار خوب مدرسه ما,اخبار مهم,اخبار ویژه,برگزیده ها,پروژه مهر,دیدگاه ها,سند تحول بنادین       ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ ۰۷:۳۰:۰۰       ۳۳۱
رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر (یکشنبه) در سخنان زنده تلویزیونی خطاب به ملت بزرگ ایران با تشریح جایگاه مهم معلمان و کارگران در پیشرفت کشور، اظهار کرد: معلمان افسران سپاه پیشرفت کشور هستند و با باور این جایگاه عظیم؛ با احساس مسئولیت، نقش تاریخی خودرا ایفا نمایند.
  ادامه مطلب...
 اخبار خوب مدرسه ما,اخبار مهم,اخبار ویژه,برگزیده ها,دیدگاه ها       ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ ۰۸:۱۲:۱۵       ۳۹۸
دکتر حسن روحانی؛ رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی، ماده واحده انتخاب نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در هیأت امنای «سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک» که بنا به پیشنهاد اعضای شورای عالی در جلسه ۸۳۹ مورخ ۱۴۰۰/۱/۲۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی، به تصویب رسیده است را برای اجرا ابلاغ کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار خوب مدرسه ما,اخبار ساماندهی,اخبار مهم,اخبار ویژه,برگزیده ها,پروژه مهر,دیدگاه ها,سخنان مدیرکل و مسئولین,سند تحول بنادین       ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ ۱۳:۳۲:۲۶       ۵۴۷
وزیر آموزش‌وپرورش در گفت‌وگوی مستقیم با مدیران مدارس شهر تهران، توصیه‌هایی را به مدیران مدارس ارائه کرد و گفت: مدیران در شرایط کرونایی، بیش از گذشته، مراقب سلامت روانی و جسمی دانش آموزان باشند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,دیدگاه ها       ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ۱۰:۱۹:۴۵       ۲۴۸
برنامه «ستارگان قرآنی» برنامه‌ای بود که در ایام نوروز باهدف تشویق دانش آموزان به حفظ قرآن کریم، طراحی و از شبکه شاد پخش‌شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,دیدگاه ها       ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ۰۹:۴۴:۴۱       ۱۴۸۶
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که نحوه برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی بعد از اظهارنظر ستاد کرونا از روند شیوع پاندمی در خردادماه اعلام خواهد شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,دیدگاه ها       ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ۰۸:۴۴:۵۹       ۲۷۰
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه یکی از ساحت‌های مهم مجموعه آموزش و پرورش با توجه به مسئولیت خطیری که در حوزه تربیت دارد، تربیت اجتماعی دانش‌آموزان است تاکید کرد برای مشارکت حداکثری رای اولی‌ها برنامه‌های موثری خواهیم داشت.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,دیدگاه ها       ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ۰۸:۲۳:۲۱       ۲۳۹
وزیر آموزش در پیامی به مناسبت روز جهانی کتاب کودک اظهار کرد: استمرار حضور کتاب در زندگی کودکان را ترویج کنیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار خوب مدرسه ما,اخبار مهم,اخبار ویژه,برگزیده ها,دیدگاه ها       ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ ۲۲:۴۴:۵۲       ۲۵۹
.
  ادامه مطلب...