18 ذیحجه 1442

 اخبار مهم,اخبار ویژه,برگزیده ها       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۲۱:۴۴:۱۵       ۹۰
رئیس جمهور با بیان اینکه دولت در ۸ سال گذشته مسأله آموزش و پرورش را به عنوان یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین موضوعات کشور مورد توجه قرار داده است، اظهار داشت: دولت با تدوین لوایح مختلف و اقدامات لازم در زمینه حقوق معلمین و کارهای عمرانی در سطح آموزش و پرورش نشان داد که هیچگاه اهمیت آموزش و پرورش را فراموش نکرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,برگزیده ها       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۲۱:۳۰:۰۹       ۹۱
سی و پنجمین اجلاس دو روزه مدیران و رؤسای آموزش و پرورش کشور، که در روزهای 5 و 6 مرداد ماه،  با حضور وزیر، معاونان و مدیران حوزه ستادی و همچنین مدیران کل آموزش و پرورش استان ها و رؤسای بیش از ۷۲۶ منطقه آموزش و پرورش و شورای معاونان ادارات کل استان ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد برگزار شد، با صدور بیانیه ای پایان یافت.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,برگزیده ها       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۲۰:۰۰:۰۰       ۱۷
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، تجارب و دستاوردهای دوران کرونا را تشریح و از انجام اقدامات و برنامه ریزی های ویژه پروژه مهر خبر داد .
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,برگزیده ها       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۶:۴۳:۱۷       ۳۷
سخنگوی ستاد ملی کرونا در سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور اعلام کرد: سازمان‌های بین المللی از تعطیلی مدارس ابراز نگرانی کردند به طوری که گفتند برای بازگشایی مدارس فارغ از واکسیناسیون برنامه ریزی کنید.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,برگزیده ها       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۶:۴۳:۰۰       ۱۰۲
.
  ادامه مطلب...
 اخبار خوب مدرسه ما,اخبار مهم,اخبار ویژه,جوابیه ها       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۶:۳۸:۵۰       ۲۹۸۳
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی دوره دوم آموزش متوسطه، 15 مرداد خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,برگزیده ها       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۳:۴۶:۱۵       ۳۶
رییس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی به تشریح اهداف، مأموریت ها، برنامه ها واقدامات اساسی این مرکز پرداخت.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,برگزیده ها       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۳:۴۳:۱۴       ۱۸
وزیر آموزش و پرورش در برنامه تخصصی«برنامه درسی»، کتاب و نوآوری، در سی و پنجمین اجلاس مدیران و رؤسای آموزش و پرورش کشور اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا وارد زیست بوم جدیدی شدیم که پیش از آن، آمادگی لازم را نداشتیم، بنابراین آمادگی باید در برنامه درسی ایجاد شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,برگزیده ها       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۰۸:۱۰:۰۰       ۴۵
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در سی و پنجمین اجلاس مدیران و رؤسای آموزش و پرورش کشور تاکید کرد تا زمانی که سلامت جسمی و روانی دانش‌آموزان تامین نشود کیفیت معنا پیدا نمی‌کند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,برگزیده ها       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۰۸:۰۹:۲۰       ۱۴۳
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور با اشاره به اینکه واکسیناسیون فرهنگیان همزمان با عید غدیر آغاز می شود، گفت: این موضوع با هماهنگی ستاد ملی مقابله با کرونا تا 25 مرداد ماه ادامه دارد.
  ادامه مطلب...