20 صفر 1443

 اخبار مهم,پروژه مهر,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۱۲:۳۱:۰۸       ۱۶۴
مدیر کل با حضور در گفت و گوی ویژه خبری استانی در خصوص روند بازگشایی مدارس و اقدامات صورت گرفته توضیحات لازم را ارائه کرد.
  ادامه مطلب...
 آموزش متوسطه,اخبار مهم,پروژه مهر,ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۱۲:۲۹:۰۲       ۹۲
دبیر پروژه مهر استان و معاون مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با حضور در گفت و گوی ویژه خبری شبکه خبر استانی از آخرین اقدامات صورت گرفته بهداشتی برای بازگشایی مدارس را تشریح کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر,ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۴:۱۱:۲۸       ۱۱۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی دانش‌آموزان و آینده‌سازان میهن اسلامی را امیدان آینده امت اسلام و پیشتازان و پیشگامان گام دوم انقلاب خطاب کرد و گفت: اینک در حالی بهار تعلیم و تربیت و سال تحصیلی جدید آغاز می‌شود که در آستانه اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و هفته دفاع مقدس قرار گرفته‌ایم.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۰:۲۴:۰۵       ۱۵۶
آیین آغاز سالتحصیلی 1401- 1400 به صورت پایلوت استانی در مدرسه زهرا مردانی آذر ناحیه 2 تبریز با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر,پیام های تبریک / تسلیت,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ ۱۳:۰۵:۰۰       ۲۲۹
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت فرارسیدن بهار تعلیم و تربیت و هفته دفاع مقدس، آغاز آموزش رسمی کشور را در دوران سخت کرونایی نمونه بارز مجاهدت و ایثار در عرصه ی کسب علم و دانش معرفی کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ ۱۵:۰۲:۱۷       ۲۱۲
اجلاس مجازی سراسری مدیران مدارس استان آذربایجان شرقی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان ویژه مدیران مدارس، مدیران و روسای مناطق و نواحی در بستر شبکه شاد ظهر امروز برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر,ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ ۱۲:۳۶:۲۰       ۱۵۹
صبح امروز و با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان زنگ شکوفه ها همزمان با سراسر کشور در استان آذربایجان شرقی هم به صدا درآمد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر,حوزه مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۱۴:۲۷:۳۹       ۱۴۲
جلسه توجیهی بازرسین نظارت بر اجرای پروژه مهر آموزش و پرورش آذربایجان شرقی ظهر امروز در سالن اجتماعات اداره کل با حضور معاون مدیرکل و دبیر پروژه مهر استان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 آموزش متوسطه,اخبار مهم,پروژه مهر,توسعه مدیریت و پشتیبانی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۱۱:۱۶:۲۴       ۱۴۵
دبیر پروژه مهر آذربایجان شرقی در جلسه کمیته اجرائی سرمایه انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفت: آغاز سالتحصیلی 1400 از ۳ مهر به صورت مجازی بوده و مدارس روستایی و عشایری زیر ۱۵نفر حضوری خواهند بود.
  ادامه مطلب...
 آموزش متوسطه,اخبار مهم,پروژه مهر,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ ۱۸:۰۰:۰۰       ۱۶۱
دبیر پروژه مهر استان و معاون مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با حضور در برنامه تلویزیونی شبکه سهند با عنوان " سالیم یاشا" آخرین اقدامات صورت گرفته بهداشتی برای بازگشایی مدارس را تشریح کرد.
  ادامه مطلب...